Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Yurtdışı Emlak Danışmanlığı

17 Kasım 2020
Yurtdışı Emlak Danışmanlığı

Yurtdışı emlak danışmanlığı ne demektir? Sorusuna cevap aramak için doğru yerde olduğunuzun farkındasınız değil mi? Aslında kişiler emeklerinin karşılığını görmek istediklerinde bunu daha çok yaptıkları yatırımla gerçekleşeceğine inanırlar. Bizler bu yatırımın doğru adreslerden yapılmasını sağlamak için yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Yatırım danışmanlığı denilince, araştırmaların sonucunda gayrimenkulün en iyi şekilde kullanımının değerlendirilmesini sağlamak olarak geçer.

Yatırımın Etkin ve Verimli Kullanımını Etkileyen Faktörler

Yatırımın iyi bir kaynaktan gerçekleştirilmesi ile memnun kalmanız kaçınılmazdır. İşte! Bu yolda yürürken en verimli biçimde yatırım danışmanınızın, sizlere cevabını vermesi gerektiğini düşündüğünüz sorulardan yararlanabilirsiniz.

Bu sorulara hep birlikte bakalım:

  • Yatırım kullanım olası bir kullanım mıdır?
  • Yatırım yasal ve herhangi bir hak talep edebilme olasılığı var mı?
  • Gayrimenkul alımında önerilen yatırım için finansal olarak gerçekleştirilebilir mi?
  • Gayrimenkul kullanıma uygun mu?
  • Yurtdışında da olsa yatırım için alınacak mülk kullanıma uygun hale getirilebilir mi?

Öncelikle bütün bu soruları alanında uzmanlaşmış yatırım danışmanlarımızla yapacağınız görüşmede, cevaplanmasını sağlayarak güven duyacağınız biçimde yurtdışı kaynaklara yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Danışmanlarımız sizler için araştıracak, inceleyecek ve sizler için en uygun, en özel ve finansal olarak en ekonomik olanını tercih etmenizi sağlayacak şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir.

Yurtdışı Emlak Danışmanlığı Alanında Yapılan Hizmetler

Yurtdışı emlak danışmanlığı kapsamında firmamız tarafından gayrimenkulünüzün resmi olarak analizi, tapu kaydı ve bu bilgilerin hukuki ve teknik anlamda yorumlanmasını sağlayarak bilgi verilmektedir. Ayrıca ülke analizi, iş sektörü hakkında araştırılarak incelenmesi, gayrimenkul yatırım analizi, uygun gayrimenkul araştırması, gayrimenkul satışı ve yasal süreç ile ilgili bilgi verilmesi ve edinilen gayrimenkul sonrasında oturum izni, vatandaşlık başvurusu veya tercih edilen ülkede şirket açmak için gerekli şartları sağlama gibi hizmetlerle de yanınızda olmaya devam edeceğimizde emin olunuz.

Yurtdışı Emlak Danışmanlığı Alanında Çalışmalarımız

Yurtdışı emlak danışmanlığı adı altında yatırım yapılacak bölgelerin incelenmesi sağlanmaktadır. Yatırım yapılacak yerin, bölgesel gelişimi açısından ulaşım ve yapılaşma planlamalarının değerlendirilmesi, ayrıca yatırım yapılacak gayrimenkulün resmi olarak analizinin yapılması ve gayrimenkullerin imar durumunun incelenerek uygunluğunun kontrol edilmesi, geleceğe dair yatırım önerilerinin değerlendirilmesi gibi birçok çalışmalarımız ve hizmetlerimiz bulunmaktadır. Her türlü soru ve fikirleriniz ile sizlere umut olmaya devam edeceğiz.

Uluslararası gayrimenkulde Ortak Çalıştığımız Ülkeler

Dünyanın çoğu ülkelerinde çok sayıda gayrimenkul satışı ve pazarlama olarak çalışmalarımız mevcuttur. Özellikle Avrupa ve Amerika ülkelerinde alış, satış ve pazarlama hizmetinde tüm yetkinliğe sahibiz. Küresel bir hizmet vermeye çalışmaktayız. Birçok ülkede geniş bir müşteri portföyü ile en karlı ve en doğru mülk satış ve hatta kiralama hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz. Bu alanda, özel olarak yetiştirilmiş uzmanlarımız ve ortaklaşa çalıştığımız yatırım ortaklarımız ile birlikte uluslararası alanda da en güvenilir firma olarak hizmet vermeye devam edeceğiz

Haber Yorumları