Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Sanal Ofis Yasal Şirket Adresi

299
İlan No 4211
İlan Tarihi 3 Kasım 2021
Metrekare 540
Metrekare Fiyatı 1
Oda Sayısı 11
Bina yaşı 4
Kat sayısı 3
Bulunduğu kat 3
Banyo sayısı Yok
Balkon sayısı Yok
Isıtma Klima
Eşyalı Evet
Kullanım durumu Boş
Site içi Hayır
Krediye uygun Hayır
Kimden Sahibinden
Takas Hayır

Yasal Şirket Adresin;


Fiziksel bir ofisiniz olmadan, sanal ofisinizi resmi şirket adresiniz olarak gösterebilirsiniz. 


Kargolarınızın alınması, saklanması gibi avantajlarımızdan faydalanın. Şirket kurmak için en temel ihtiyacınız olan faaliyet adresine; stopaj ödemeden sahip olun. 


Ödenen bedel tarafımızdan faturalandırıldığından gider olarak kullananın. Yeni kuracağınız şirketinizin yasal adresinin  güvenilir  ve kurumsal bir noktada olmasını, Work C paylaşımlı ofis olarak sizlere sunuyoruz.


Bildiğiniz üzere yeni şirket kurmak istediğinizde vergi dairesine yasal bir adres göstermeniz gerekmektedir. Biz de, ister şahıs şirketi, ister limitet şirket, ister anonim şirket olsun bu derdinize derman oluyoruz.


Sanal Ofis; fiziksel bir hazır ofis ihtiyacı olmayanlar ve yalnızca iş kurma amacı ile yasal bir adrese ihtiyacı olanlar için harika bir fırsattır, böylelikle hem ticari faaliyetlerinizi sürdürebilir hem de şirket adresiniz kumsal bir alanda prestij kazanır.


Sizleri gereksiz hiçbir teferruatla uğraştırmamak adına, posta ve kargolarınızı takip ediyor, Sanal adres üyeliğinizde yalnızca vergi dairesinden yoklamaya geldiklerinde burada olmanızı istiyoruz.


Eğer yeni kararlar verdiyseniz ve kendi işinizi kurarak hayallerinize ulaşmaya yönelik ilk adımı atmaya hazırsanız sizleri bilgilendirmek için kahve içmeye bekliyoruz. 


iletişim:

Sales Manager 

Ayhan Rasim MUT