Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

VRP 1000 METAL DEDEKTÖR AYRIMLI DERİN OTOMATİK DEDEKTÖR

Fotoğraflar yükleniyor

3.700
İlan No 4108
İlan Tarihi 6 Ekim 2021
İlan Turu Satıyorum
İrtibat Dili Türkçe
Durum Sıfır-kullanılmamış

VRP 1000 METAL DEDEKTÖR AYRIMLI DERİN OTOMATİK DEDEKTÖR

Avrupa Dedektör den mükemmel bir VLF dedektör . Hem Amatör hem Profesyonel kullanıcılar için üretilmiş olan ayrımlı metal dedektör VRP 1000 modeli sınıfının en iyi metal arama dedektörüdür. Stabil çalışma özelliğine sahip olan VRP 1000 Metal dedektörü otomatik ve manuel kullanımı ile tüm define avcılarına hitap etmektedir.

VRP 1000 dedektör üretiliş amacı ; Defineciler,Tek para avcıları ve dedektör kullanıcıları özellikle derine inebilen ,ayrımlı ve kullanımı basit bir dedektör istemektedir.Boşa öten dedektörler kullanıcıları arazide yorarken sonuç odaklı dedektörler dedektör kullanıcısı açısından her zaman tercih sebebi olmuştur. İşte Avrupa dedektör olarak üretmiş olduğumuz VRP 1000 Dedektör siz definecilerin boşa kazı yapmasına engel olmakla birlikte üstün ayrım teknolojisi ve mükemmel derinliği ile size arazide gerçek bir dedektör keyfi sunacaktır.Gösterişten uzak sonuç odaklı,otomatik kullanıma sahip VRP 1000 Dedektör ile artık altın,gümüş,takı,mücevher ve toplu paraları kısa sürede tespit edebileceksiniz.

AÇ -ARA KULLANIMI EN KOLAY DEDEKTÖRVRP 1000 METAL DEDEKTÖR

VRP 1000 zorlu arazi koşullarında ıslak zeminlerde mükemmel uyum gösterir. Demir türü metalleri dilerseniz kapatarak sadece değerli gömüleri ve paraları arayabilirsiniz.Ayrıca çift ses tonuna sahip olan VRP 1000 Dedektör size metallerin cinsini kolaylık ayırt edebilir. VRP 1000 dedektör ile arazide boşa kazmazsınız. Stabil çalışma özelliği ile sadece hedefi yakaladığında sizi uyarır. Hızlı tespit özelliği ile diğer VLF cihazlardan üstün bir dedektör olan VRP 1000mükemmel derinliği ile de sınıfında fark yaratıyor.Uzun süre giden şarjlı bataryası ile arazide sizin için gün biterken O çalışmaya devam eder. Ayrıca batarya seviyesi düşük düzeye geldiğinde sizi uyararak hayali ve yanıltıcı sinyal almanızı engeller.

VRP 1000 özel hafif başlığı ile dar alanlarda da kullanılabilir,dere kenarı ve sahilde su geçirmeyen başlığı ile arama imkanına sahipsiniz.

Dedektör de özel hafif teleskopik iç içe geçebilen sap kullanılmıştır,böylelikle kurulum son derece basite inerken toplandığında çok az yer kaplayacak şekilde küçülmektedir.

AVRUPA DEDEKTÖR MAĞAZASINDAN VEYA YETKİLİ SATIŞ OFİSLERİNDEN ÜRÜNÜ TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

MİNERALLİ ZEMİNLERDE YÜKSEK PERFORMANS

Vrp 1000 dedektör, zorlu ve mineralli zemin şartlarında diğer dedektörlerin aksine derin arama imkanı sunar , zorlu arazi şartlarından dolayı gezemediğiniz alanlarda VRP1000 Metal dedektörü ile mücevher,altın,tek para,kıymetli objeleri bulabileceksiniz.

VRP

ARAMA MODLARIVRP 1000 Dedektör, size Otomatik – Manuel – Ayrımlı – Ayrımsız – gibi çok modlu arama imkanı sunar.Tek yapmanız gereken arama yapmak istediğiniz modu seçmek.

DEMİR SESİ / DEMİR İPTAL MODU

VRP 1000 Dedektör ile demiri diğer tüm metallerden ayırabilirsiniz. Dedektörünüz de bulunan demir sesi ile bulunan objelerin demir olduğunu çok net anlayabilirsiniz. Ayrıca VRP 1000 Dedektör de dilerseniz demiri kapatma özelliği de mevcut, böylelikle demir türü metalleri görmeden sadece kıymetli objeleri arayabilirsiniz

DERİN ARAMA / HIZLI TESPİT

Ayrım konusunda ki başarısının haricinde derinlik konusunda da VRP 1000 tüm Diğer dedektörler den bir adım önde .mükemmel derinliği ile VRP 1000 çok derinlerdeki hedefleri yakalamanızı sağlayacak.Derinlik kabiliyeti arttırılmış VRP 1000 Dedektör İle en derindeki metaller hızlı bir şekilde tespit edebileceksiniz.

TELESKOPİK SAP / ERGONOMİK TASARIM / KOLAY AYARLAR

VRP 1000 dedektör teleskopik sap özelliği ile kolayca uzayıp kısalabilir. Ergonomik yapısı ile arazide rahat gezmenize olanak sağlar. Vrp 1000 dedektör kolay ayarları ile size vakit kaybettirmeden hem amatör hem profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış define avcısı bir dedektör dür.

YÜKSEK METAL ALGILAMA VE AYRIM KABİLİYETİ

VRP 1000 dedektör yüksek metal algılama özelliğine sahiptir.Mineralli arazilerde ıslak zeminlerin oluşturduğu zorlu etkenler VRP 1000 dedektör ün geliştirilmiş özellikleri sayesinde sorun olmaktan çıktı.Metal tespit ve Ayrım kabiliyeti son derece yüksek bir dedektör dür

BATARYA GÖSTERGESİ / UZUN BATARYA SÜRESİ

VRP 1000 metal dedektörü uzun batarya ömrü ile arazide stressiz bir çalışma imkanı sağlar.Şarj edilebilen bataryası ilepil derdine son verir. Ayrıca Vrp1000 metal dedektörü panelde bulunan düşük batarya göstergesi sayesinde batarya durumunu size bildirir.

SİZDE VRP 1000 metal dedektörü ile arazide define ve metal avcılığını keyifli bir hale getirmek istiyorsanız AVRUPA DEDEKTÖR ve YETKİLİ satış ofislerine bekliyoruz.

VRP 1000 DEDEKTÖR GENEL ÖZELLİKLERİ

8.9 KhzKOLAY KULLANIMDEĞERLİ -DEĞERSİZ AYRIMITEK SES – ÇİFT SES MODUOTOMATİK ve MANUEL TOPRAK AYARIDEMİR RED ÖZELLİĞİMİNERALLİ ve ISLAK ZEMİNLERE KOLAY UYUMYÜKSEK METAL ALGILAMA VE AYRIM KABİLİYETİYÜKSEK GERİLİM HATLARINDA SORUNSUZ ÇALIŞMAİÇ İÇE GEÇMELİ ÖZEL SAPLARERGONOMİK TASARIMDÜŞÜK BATARYA GÖSTERGESİ / UZUN BATARYA ÖMRÜ (10-20 SAAT)

ADRESİMiZ

Atatürk Mh.Alemdağ Cad.Avcı Apt.No:2 D:6 Ümraniye / İstanbul liderdedektor.com

.0536 458 4197………0542 671 6335