Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Ücretsiz Satılık İlan Ver

9 Ekim 2020
Ücretsiz Satılık İlan Ver

Satış yapmak isteyenlerin sıklıkla online platformları kullanmaya başlaması satışların veya alışverişin daha etkin pazarlanmasına neden oluyor. Arama motorlarına ücretsiz satılık ilan ver tarzında arama kelimeleri yazılarak bile yapılabilen bu işlemin güvenilir, sık ziyaret edilen ve satışınızı destekleyecek bir siteden yapılması son derece önemlidir.

Site olarak kategoriler üzerinden ilanlar eklemenize ve ilanlarınızın satışa katkıda bulunmasına çaba gösteriyoruz. Bu konuda tecrübe sahibi olmamız ve yönlendirmeler yapmamız da ilan ekleyenlerin daha kısa süre içinde istedikleri sonucu almasına neden oluyor. İlanların eklenmesinde izlenmesi gereken yolların pazarlama sürecinde göz ardı edilemez etkisi vardır.

Neler Satabilirsiniz?

Sitemiz üzerinden oldukça geniş yelpazede satış yapma imkanınız olur. Ücretsiz satılık ilan ver şeklinde bir ihtiyacınız olduğunda veya satın alma işlemlerinizde güvenle hizmet veriyoruz. Araç, konut, iş malzemeleri, hizmet, özel ders, yedek parça, tekstil, elektronik veya diğer kategoriler üzerinden sayısız alt kategoriye ulaşma imkanı bulunuyor. Bunlarla uğraşmanız gerekli olmadan en üstte yer alan arama butonundan da ilgili kelimeler sayesinde aramalarınızı yapabiliyorsunuz. Sıfır veya ikinci el olması konusunda da sitemiz kuralları gereği bir kısıtlama bulunmuyor.

Nasıl İlan Verilir?

İlan vermek için ilan ekme sekmesine ulaşmadan üyelik adımını tamamlamalısınız. Ücretsiz bir şekilde yapılan bu işlem sonrasında hesabınızdan istediğiniz ürünü satmak için ekleme yapabilirsiniz. Üyelikte kimlik veya diğer bilgileriniz de istenmez.

Ardından:

  • Hesabınıza giriş yapmalısınız,
  • Ürün ekleme butonuna gelmelisiniz,
  • Sizden istediğimiz adımları takip etmeye çalışarak doğru ve net bilgiler eklemelisiniz,
  • Kategori seçimi yapmalısınız,
  • Ürünle alakalı resim ve diğer seçenekleri de açıkça bildirdikten sonra onaylamalısınız.

Bu adımlardan sonra ilanınız hemen ilgili kategoriye eklenerek satış için yerini almış olacaktır.

Üst Sıralara Taşınması Nasıl Yapılır?

İlan vermek için ücretsiz satılık ilan ver aramaları yapmanıza gerek kalmayacak kadar sistemli ve donanımlı çalışıyoruz. İlanınızı vitrine taşıyarak daha çok dikkat çekmesini ve sürecin kısalmasını sağlıyoruz.

İlanlarınız Satışa Etki Eder Mi?

İlanların hazırlanması, kategorilerde yerini alması ve düzenlenmesi sayesinde satış süreci kısalır. Bunun için sitemizde gereken tüm ayrıntılar düzenlenmiştir.

 

Ücretsiz Satılık İlan Vermek için Lütfen Tıklayın

Haber Yorumları