Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Ücretsiz İş İlanı Vermek İstiyorum İstanbul

3 Şubat 2021
Ücretsiz İş İlanı Vermek İstiyorum İstanbul

Kaliteli işler yapmak ve kazançlı olarak ücretsiz iş ilanı vermek istiyorum İstanbul diyenlerdenseniz bu site tam size göre. Kolay yoldan iş bulmak istiyorsanız siz de bu platformda ilan verin oturduğunuz yerden iş bulma fırsatı yakalayın.

elitbahis şikayet

İş İlanları

Bu platformda aklınıza gelebilecek her türlü iş için ilan verebilirsiniz. İş ilan verebileceğiniz kategoriler şunlardır;

  • Emlak alanında ilanlar
  • Araç satma ya da kiralama ilanları
  • Her türlü 2. el ürün satışı
  • Tadilat tamirat ilanları
  • Özel ders ilanları
  • İnşaat alanında ilanlar
  • Yazılım ve programlama ilanları

Hem satış ilanlarınızı hem de hizmet alanındaki tüm ilanlarınızı ücretsiz bir şekilde bu platformda yayınlayabilirsiniz. Siz de ücretsiz iş ilanı vermek istiyorum İstanbul için hemen bu platforma üye olun.

Emlak Alanında İlanlar

Satmak istediğiniz bir konut, arsa, işyeri veya ofis varsa, platformumuzda ayrıntılı ilanlarını ücretsiz bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra devre mülk ya da turistik tesis gibi binalarınızı da satılığa çıkarabilirsiniz.

Araç ilanları

Araba, motosiklet, deniz araçları, ticari araçlar ve her türlü kiralık aracı platformumuzda satabilirsiniz. Bu tarz vasıtalarınızın yedek parçalarını da dilediğiniz gibi satabilirsiniz.

2. El Ürün İlanları

Az kullandığınız ya da alıp kullanamadığınız her türlü eşyayı platformumuzda satabilirsiniz. Bu eşyalar, bilgisayar, cep telefonu, kamera, giyim ve aksesuar ürünleri, ev dekorasyon ürünleri olabilir. Hemen iş ilanı vermek istiyorum İstanbul için platformumuzu ziyaret edin.

Tadilat Ve Tamirat İlanları

Tadilat ve tamirat işlerinden anlıyorsanız, platformumuzda ilan vererek güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Tamirat işlerine her zaman ihtiyaç vardır.

Özel Ders İlanları

Bilginiz olan konularda ders verebilirsiniz. Bunların içerisinde, kişisel gelişim, ilköğretim dersleri, yabancı dil dersleri, müzik, güzel sanatlar, çocuk gelişimi ve mesleki dersler bulunmaktadır.

İnşaat İlanları

İnşaatlardan ve binaların yapılarından anlıyorsanız, insanlara bu alanda hizmet verebilirsiniz. Bizim platformumuza üye olup ilan yayınlarsanız, ilanınınız hemen öne çıkacaktır.

Yazılım Ve Programlama İlanları

Bilgisayardan anlıyorsanız, yazılım, web siteleri ve programlama hakkında bilgi sahibi iseniz, çok güzel işler yapabilirsiniz. Mezad.net Platformumuza gelin, bu ve bunu gibi daha pek çok iş fırsatını deneme şansı yakalayın.

Hemen Ücretsiz İş İlanı Verin Mezad.net

Haber Yorumları