Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Ücretsiz İlan Verilen Siteler

2 Kasım 2020
Ücretsiz İlan Verilen Siteler

İkinci ve birinci el bütün ihtiyaçların alınıp, her türlü ürünün satışa sunulabildiği ücretsiz ilan verilen siteler ile alışveriş çok daha kolay bir hale geliyor. Vitrinde bulunan ürünler kolayca alınabilir. Aynı zamanda ilan verilerek satılacak ürün vitrinde alıcılar için görünür hale gelir. Bunu yapabilmek için gereken tek şey ücretsiz bir şekilde üye olduktan sonra sitenin belirlediği koşullar ile ilan oluşturmaktır. İlanın ve iletişim bilgilerinin güvenirliği satıcılar açısından oldukça değerlidir.

Sahibinden Ürün Satış

İkinci el bir ürün satmak oldukça uğraştırıcıdır. Bunun nedeni ürünün kullanılmış olmasından dolayı pek bir alıcı bulamamasıdır. Aynı zamanda satış yapan erler ikini el ürün almak istemezler çünkü satışı oldukça güçtür. Direkt elden ürün satış yerine ücretsiz ilan verilen siteler ile satış yapmak çok daha kolaydır. Arada bir aracı olmaması ürün satışında yaşanan maddi kaybı önler. Aynı zamanda tek bir ilan ile Türkiye'nin her noktasındaki alıcılara ulaşım sağlanmış olur. Alıcı miktarı arttıkça satım yapmakta oldukça kolaylaşır.

Ürün İlanları Hakkında

Neredeyse her türlü ürün ikinci el olarak satışa çıkarılabilir. Bunun yanında birinci el ürünlerde satışa sunulabilir.

Ürün çeşitliliği sıralanacak olursa;

  1. Emlak ile akalı her türlü yapı.
  2. Hem direkt vasıta hem de yedek parçalar.
  3. İş makineleri ve sanayi tipi her türlü ürün.
  4. Ustalar ve her türlü hizmet alanı.
  5. İş ilanları.
  6. Her türlü ev işine yardımcılar.

İkinci ve birinci el ürünlerin yanında neredeyse her türlü kullanım alanına özgü ilan oluşturulabilir. Bu sayede satışı gerçekleştirilmek isteyen her şey ilan olarak siteye konabilir.

İlan Oluşturmak

İlan oluşturmak tamamen ücretsizdir. İsteyen herkes ücretsiz ilan verilen siteler aracılığı ile satışa başlayabilir. İlan oluştururken en önemli özellik doğrucu olunmasıdır. Satılan ürün veya hizmetin bütün özellikleri hiçbir nokta atlanmadan alıcıya ulaştırılmalıdır. Bu şekilde iki taraflı bir güven alışverişi de yapılmış olur. Satıcının yanlış bilgiler verdiği alışveriş sırasında ortaya çıkar ise satış iptal edilebilir. Bu durumda satıcı kişinin bir daha ilan oluşturmaması sağlanarak alıcıların güvenliği sağlanmış olur.

Haber Yorumları