Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Ücretsiz İlan Ver Köpek

15 Ekim 2020
Ücretsiz İlan Ver Köpek

Birbirinden sevimli evcil hayvanlarınızla ayrılmanız gerektiği zaman ücretsiz ilan ver köpek seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu seçenek ne kadar üzücü olsa da evcil hayvanlarınız yeni bir hayata başlaması için gereklidir. Herhangi bir sebepten evcil hayvanınıza bakamaz duruma gelirseniz ilan oluşturarak başkaları tarafından alınıp bakılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede onlara sıcak bir yuva bulmuş olursunuz. Gönlünüz rahat bir şekilde evcil hayvanınızdan ayrılabilirsiniz.

Hayvana Dair Her Şey

Yalnızca evcil hayvanları değil daha birçok hayvanı bulabileceğiniz kategori ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bu kategoriyi sıralamak gerekirse;

  • Evcil hayvanlar
  • Akvaryum balıkları
  • Yem ve mama
  • Kümes hayvanları
  • Büyükbaş hayvanlar
  • Küçükbaş hayvanlar

Bu kategoriler ile ihtiyacınıza göre bir hayvan alabilir ve verebilirsiniz. Evcil hayvanlarda genel olarak sahiplendirme yöntemi tercih edilmektedir. Onun dışında kalan hayvanların satışı yapılmaktadır. Her türlü hayvan ihtiyacınızı bu ilanlardan karşılayabilirsiniz. Evinizde bulunan evcil hayvanınızı veya sahip olduğunuz kümes hayvanlarını ücretsiz ilan ver köpek seçeneği ile alıcılarıyla buluşturabilirsiniz. Bu sayede hem verdiğiniz hayvanınız rahat eder hem de siz güvenle teslim etmiş olursunuz.

Hayvan İlanı

Hayvanlar birer nesne değillerdir fakat ilanların düzgün olması gerekir. İlanda hayvanın özellikleri, boyu, kilosu, rengi belirtilmelidir. Ayrıca evcil hayvanların tüm özellikleri detaylıca yazılmalıdır. Evcil hayvanlar kümes veya ahır hayvanlarına göre farklıdır ve ilanlarının da farklı olması gerekir. Evcil hayvan ilanı oluştururken evcil hayvanınızın sevip sevmedikleri, belirli bir rutinleri var mı yok mu, hobileri, sevdiği yemekler, yapılmasından hoşlandıkları hareketler belirtilmelidir. Bunun dışında oyun alışkanlıkları da belirtilebilir. Bu sayede alıcının evcil hayvanınıza daha kolay adapte olmasını sağlayabilirsiniz.

Sahiplenme

Hayvan sahiplendirmek sahipler için istemeseler bile yapmak zorunda kaldıkları bir durumdur. Evcil hayvana bakacak gücü veya imkanı kalmayan sahipler ücretsiz ilan ver köpek ile evcil hayvanlarını yeni sahiplerine ulaştırabilirler. Bunun iki adet avantajı bulunur. Güvenli bir pazar olduğu için hayvanınıza bakacak kişiye güvenebilirsiniz. Bu sayede içiniz rahat eder. Evcil hayvanınız da sizinle geçirdiği sıcak evine çok benzeyen bir eve gittiği için oldukça mutlu olacaktır.

Haber Yorumları