Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Ücretsiz İlan Ver

16 Ekim 2020
Ücretsiz İlan Ver

Çoğu durumda ücretsiz ilan ver seçeneği hayat kurtarıcı olabiliyor. Hangi konuda olursa olsun, ücretsiz ilanlar vererek gerekli ihtiyaçlarınıza kavuşabilirsiniz. Sitemizde birçok konuda ihtiyacınıza uygun bedava ilanlar verebilirsiniz.

Verdiğiniz ilanlar neticesinde, sizlerden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Mezad.net bünyesinde ihtiyacınıza uygun birçok kategori mevcuttur. Bu kategoriler her gün birçok insana birçok konuda çözümler sunuyor. İnsanlar iş ile ilgili ihtiyaçlarına 'İş İlanları' kategorisinde yanıt buluyorlar.

Yine arsa, konut, işyeri, devremülk gibi ihtiyaçları için 'Emlak' kategorisine başvuruyorlar. Dilerlerse 'İkinci El Ve Sıfır Alışveriş' kategorisinden alışverişlerini yapıyorlar. Bunun gibi daha birçok ihtiyaçlara sitemizdeki kategorilerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken birkaç adımla üye olmak sonrada benzersiz hizmetlerden yararlanmaktır.

Nasıl Üye Olunur?

Her şeyden önce ücretsiz ilan ver seçeneğini kullanabilmek için üye olmalısınız. Üye olmak, kısa bir sürenizi alıyor. Üye olmak için 'Kayıt Ol' butonuna tıklayınız. Sonra karşınıza üyelik için gereken bir form gelecektir.

Formda üyelik türü, ad soyad, e-posta adresi, telefon bilgileri sizden istenecektir. Ayrıca parola da belirlemeniz gerekiyor. Sonrasında ise hemen sol taraftaki doğrulama kodunu kutucuğa girmelisiniz. 'Üyelik sözleşmesini okudum, onaylıyorum' kutucuğunu okuduktan sonra onaylayınız.

En son olarak da 'Kayıt Ol' butonuna tıklayarak formu onaylayınız. Tarafınıza bu aşamadan sonra, bir aktivasyon maili gelecektir. Bu maili onaylayarak artık site hizmetinden azami ölçüde faydalanabilirsiniz.

Hangi Konularda Ücretsiz İlan Verebilirsiniz?

Mezad.net ile birçok konuda ücretsiz ilan ver seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu seçenekler, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda özenle oluşturulmuştur. Aşağıda ilan verebileceğiniz birçok seçenek mevcuttur.

Şu konularda ücretsiz ilan verebilirsiniz;

  • İkinci El Ve Sıfır Alışveriş
  • Emlak
  • İş İlanları
  • Vasıta
  • İş Makineleri & Sanayi
  • Ustalar Ve Hizmetler
  • Yardımcı Arayanlar
  • Hayvanlar Alemi
  • Özel Ders Verenler
  • Yedek Parça, Aksesuar & Tuning

İstediğiniz her konuda, belli konularda aşırıya kaçmadan ilanlarınızı vermeniz mümkündür. Beli bir onaylama aşamasından sonra ilanınız yayında olacaktır.

Nasıl Ücretsiz İlan Verilir?

Ücretsiz ilan verme süreci oldukça kolaydır. İlk olarak elbette ki üyelik gerekiyor. Üye olduktan ve hesabınıza girdikten sonra, alt kısımda 'İlan Ver' seçeneği vardır. Buraya tıklayın. Gelen ekrandan bir kategori seçmeniz gerekiyor. Buradan ilanınızın kategorisini seçiniz.

Daha sonra ise bir alt kategori seçiniz. Sonra yine bir alt kategori daha seçin. Ardından, bir alt kategori daha seçmeniz lazımdır. Sonrasında ise 'İlan Bilgileri' ekranı karşınızda olacaktır. Burayı eksiksiz doldurunuz. Hepsi bu kadardır.

İlanınız Ne Zaman Yayınlanacak?

İlanınız sitemizin editörleri tarafından incelenip en kısa sürede yayınlanacaktır. Sürecin mümkün mertebe en kısa sürede onaylanması için, lütfen kurallara uyunuz. Kurallara uyarsanız ilanınız en kısa sürede yayında olacaktır

Haber Yorumları