Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Sapanca Gölüne Sıfır konumda bahçeli müstakil ev

2.800.000
İlan No 756
İlan Tarihi 20 Eylül 2020
İrtibat Dili Türkçe
230
Metrekare Fiyatı 12.174
Oda Sayısı 5+1
Bina yaşı 16-20 arası
Kat sayısı 3
Bulunduğu kat Müstakil
Banyo sayısı 2
Balkon sayısı 3
Isıtma Doğalgaz Sobası
Eşyalı Evet
Kullanım durumu Kullanılıyor
Site içi Hayır
Aidat Yok
Krediye uygun Evet
Kimden Sahibinden
Takas Hayır

SAPANCA  GÖLÜ’NÜN EN GÜZEL  MEVKİSİ

 ADRES: Kocaeli- Kartepe- Eski Eşme Mahallesi  Limandere Sokak No 40.

 Gayrimenkulumuzun bulunduğu alan ,Eski Eşme Mahallesi  Bostanlar Burnu bölümünde Sapanca Gölüne sıfır konumunda olup,Sapanca gölünün en güzel  yeridir.Kocaeli’nin kent merkezi  İzmit’e 20,  Sakarya’nın kent merkezi Adapazarı’na 15 dakika mesafede olup,  Kartepe  Kayak Merkezi’ne ise 30 kilometre , Doğal Yaşam Merkezine 5 kilometre mesafede bulunuyor.

İzmit- Adapazarı D-100 karayoluna 200 metre, İstanbul-Ankara Otoyoluna 15 Km mesafede olup Kocaeli Üniversitesi 25 dakika, Sakarya Üniversitesi  ise  10 dakikalık uzaktadır.

Bu bölge sit (Resterasyon) alanı içersinde bulunduğundan yapılaşma kesinlikle yasak. Ancak, mevcut binalar ise  koruma statüsünde yer almaktadır.

YAPI KAYIT BELGESİ ALINMIŞTIR.

Bölgede koruma statüsünde olan Gayrimenkulumuz Son çıkan İMAR BARIŞI kanununa mahsuben gerekli müracat yapılarak “Yapı kayıt Belgesi” Alınmıştır.

9 X 7 Metre taban alanlı 3 katlı binamızın  , 3.25 X9 metre  Verandası  ve ayrıca 2,5 X 4 metre kapalı depo alanı bulunuyor.Bina 5 X1 olup, iki banyo ve 3 tuvalet bulunuyor.

Bina doğalgaz bağlantılıdır. Tüm odalarda  yeni monte edilmiş doğalgaz sobası bulunuyor. İçilebilir kent Suyu şebekesi. Ayrıca yer altı suyu hidrofor sistemi  kuruludur . Kanalizasyon ve Telekom internet  şebekesi mevcuttur.

Üç ayrı parselden oluşan ve Sapanca Gölüne sıfır konumunda toplam  1500 metrekareyi  bulan arsanın içinde 20’yi aşkın  çeşitli  mevya ağaçları bulunuyor. Doğa güzellikleri içersinde yer alan bölgede kuş sesleri  ile daha da renkleniyor.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER
Cephe
İç Özellikler
Dış Özellikler
Engelliye Uygun
Muhit
Ulaşım
Manzara
Konut Tipi

Güvenlik İpuçları

Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.

TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.