Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

SAMSUN EVENT ORGANİZASYON

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 1723
İlan Tarihi 12 Kasım 2020
İrtibat Dili Türkçe

 

 

 

 

NEDEN BİZ ?

-Organizasyon; Farklı unsurların birbiriyle uyumlu bir hale getirilerek anlam kazandırılması eylemidir.Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Samsun Event olarak muhteşem bir organizasyon ile misafirlerine unutulmaz bir gün yaşatmak için yanı başınızda..

 

 

- Profesyonel çözümler üreten Samsun Event etkinliklerinizi masalsı bir hale dönüştürüyor. Doğru zamanlama, doğru mekan, uygun aranjmanlar ve profesyonel ekibimizle mutluluğunuzu garanti ediyoruz..

 

 

Her organizasyonda yenilenen güven…

 

 

- Hayalinizdeki organizasyon, SamsunEvent ile tanıştığınız anda başlıyor.

 

 

- Tüm organizasyon her adımda uzmanlar tarafından takip ediliyor. -

 

 

- Organizasyonlarınız sadece video ve fotoğraf çekimleriyle kalmasın hafızalara da yer etsin

 

 

-Şık ve estetik öneriler, farklı alternatiflerle mutlu günleri kusursuzlaştırmak için çalışan Samsun Event, organizasyonunuzu eksiksiz hale getiriyor.

 

 

- Sabırsızlıkla beklediğiniz ve kusursuz zaman geçirmeyi umduğunuz özel günlerinizde Samsun Event profesyonel kadrosu ,kaliteli ekipmanlarıyla siz değerli müşterilerimizin yol arkadaşı oluyor.

 

 

-En güzel anlarınızı tatlı birer anı olarak hatırlamanız için yanınızdayız.

 

 

-Yenilikçi, detaycı ve çözüm üreterek işini takip eden bir hayallerinizi paylaşıp bunları gerçekleştirme yolunda birlikte adım atmak ve bu işin sonunda mutluluğunuzu görüp bunu sizinle paylaşabilmek de bizim hayalimiz.

 

 

EVLİLİK ASİSTANLIĞINIZI üstleniyoruz...

 

 

-Yaptığımız her organizasyonun, yeni dostluklar için zemin oluşturması dileğiyle...

 

 

 

 

 

 

 

 

HİZMETLERİMİZ

Açılış Organizasyonları, Düğün Organizasyonları, Sünnet Organizasyonları, Kına Gecesi Organizasyonları, Doğum Günü Partileri, Evlilik Teklifi Organizasyonları, Ses Sahne Işık Sistemleri, Palyaço Ve Animasyonlar, Dans Ve Gösteriler, Havai Fişek Ve Gece Gösterileri , Baby Shower