Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Plastik Kova ve Kap Komple Üretim Tesisleri Kurulumu

Fotoğraflar yükleniyor

Teklif Usulü
İlan No 3020
İlan Tarihi 9 Aralık 2022
İlan Turu Satıyorum
İrtibat Dili العربية+Türkçe

Plastik Kova ve Kap Komple Üretim Tesisleri Kurulumu

Elver firması olarak komple plastik kova ve kap üretim tesisleri kurmaktayız. Müşterinin hedeflediği üretim hacimlerine ve aylık üretim miktarlarına istinaden ihtiyaç duyduğu Tüm makine ve ekipmanlar tarafımızdan sağlanmaktadır. Kurulum hizmeti sırasında ve kurlumdan sonra müşterinin ihtiyaç duyduğu eğitim hizmeti kusursuz olarak verilmektedir.

 

Hizmetimiz

 

 

Tesisin Tasarlanması

 

Hedeflenen üretim kapasitesine göre üretim yapılacak olan bina üç boyutlu olarak tasarlanmaktadır. 3 Boyutlu çalışma ile makine yerleşim planları ve genel fabrika düzeni oluşturulmaktadır.

 

Tesisin Yapım Aşaması

 

3 Boyutlu çalışma tamamlanması ardından tesisin inşaat aşamasından, elektrik ve su tesisatına kadar her konuda firmamız müşterilerimize danışmanlık hizmeti ile işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesinde yardımcı olmaktadır.

 

Çözümler

 

 

 

 

 

Plastik Kova ve Kap üretim sistemleri ile ilgili müşterilerin isteğine istinaden çok gözlü kalıplar, otomasyon sistemleri, iml çözüm olanakları sunulmaktadır.

 

 

 

Müşteri İstekleri

 

ELVER olarak müşterilerin isteklerine göre tesis kurulumları yapmaktayız. Fakat müşterinin istekleri değerlendirilirken yanlış bir ürün seçimi oluşması durumunda derhal müşteriye uyarılarımızı yaparak yanlış ürün seçimlerini engellemek vazifelerimizden dir.

 

Bilinçli Eğitim

 

Tesis kurulumu esnasında müşterilerimize kalıp, makine ve hammadde konusunda yeterli derecede bilgilendirme yapılmaktadır. Tesisin ürün ve makine sayısına göre eğitim programlarımıza uzatılabilmektedir. Anlayana kadar devam mantığı hakimdir.

 

 

Sonuçlar

 

 

 

ELVER Firması Müşterilerin Memnuniyeti

 

Firmamız ile çalışan müşteri kitleleri aşağıdaki sonuçlar konusunda hem fikir kalmaktadır. Çözüm Ortaklığı anlayışımız ve deneyimli ekip çalışanları bu sonuçların doğmasına neden olmuştur

 

 

 

 

 

 

Hızlı ve Kaliteli Servis Hizmeti, Sorun Çözmeye Odaklı Ekip, Verimlilik Artışı Sağlayan Bilgi Düzeyi, İşletme içerisinde

 

 

 

 

 

 

Elver Makina

Kayıt tarihi:
21 Şubat 2020, 13:12

Burak ZADOĞLU

Üyelik tarihi: 21 Şubat 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep533 155 56 63
İş533 155 56 63
WhatsApp533 155 56 63
İlan sahibi: Burak ZADOĞLU (Elver Makina)
Ara WhatsApp