Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

ORDU ÇAKA’DA FULL DENİZ MANZARALI EMSALSİZ ARSA

Fotoğraflar yükleniyor

300.000 4.066.650
İlan No 4612
İlan Tarihi 14 Aralık 2021
İmar Durumu Villa
Metrekare 14755
Metrekare Fiyatı 276
Ada No 216
Parsel No 5
Pafta No 14-c2-a
Kaks & Emsal % 40
Gabari Belirtilmemiş
Tapu Durumu Hisseli Tapu
Kat Karşılığı Hayır
Krediye uygun Evet
Kimden Emlak Ofisinden
Takas Hayır

ORDU PERŞEMBE ÇAKA’DA YASON BURNU VE ÇAKA KAPANMAZ DENİZ MANZARALI EMSALSİZ ARSA;

• Ordu Perşembe ilçesi Çaytepe Mahallesi'nde,Denize ve sahil yoluna 210 metre mesafede,

• 2 parselden oluşan toplamda 14.755 m2,

  • ​Arsanın her konumundan kapanmaz DENİZ, YASON BURNU, ÇAKA VE HOYNAT ADASI MANZARALI,

• Köy yerleşik yeri olup, parselizasyona çok uygun, birkaç ay için de 5-7 adet şeklinde parselizasyona geçilecek olup, her parsel için 200 m2 inşaat alanı yaratılacak olup,

•Yatırım değeri yüksek,

  • Çiftlik kurmaya ve her parselle 200 m 2 villa yapmaya müsait

olan Arsamız ile ilgili detaylı bilgi aşağıda bilgilerinize sunulur:

Taşınmazların Yeri, Ulaşım ve Çevre Özellikleri:

Ordu İli, Perşembe İlçesi, Çaytepe Mahallesi 216 ada 5 parsel, 218 Ada 1 Parselde kayıtlı “Fındık Bahçesi” vasıflı  taşınmazlardır. Taşınmazlara ulaşmak için Perşembe ilçe merkezinden Sahil Yolu üzerinde kuzeybatı yönünde Fatsa ilçesi istikametinde yaklaşık 14 km ilerlendiğinde Çaytepe Mahallesi Çeşme Başında Mevkiide 216 Ada 5 Parsel ve 218 Ada 1 Parsele ulaşılır. Taşınmazlar Sahil Yoluna yaklaşık 200 m mesafede Sahil yolunun güneybatısında konumludur. Ancak ulaşım kadastro yolundan sağlanabilmektedir. Bölgede yapılaşma seyrek olup yakın çevresinde fındık bahçeleri, 1-2 katlı müstakil evler yer almaktadır. Taşınmazlar Perşembe İlçe merkezine yaklaşık 14 km, Bolaman Mahallesine yaklaşık 17 km, Fatsa İlçe merkezine yaklaşık 26 km mesafede, Ordu il merkezine ise yaklaşık 27 km mesafede konumludur. 

Ana Gayrimenkulün Özellikleri:

216 Ada 5 Parsel: Taşınmazın 8.278,79 m² yüz ölçümlü olup, tapu kaydına göre ‘Fındık Bahçesi’ vasfındadır.  Mevcutta ise parselin büyük bölümü fındık bahçesidir. Parselin kuzeydoğu yönünden kadastro yoluna 165 m, kuzey yönünden ise 30 m cephesi bulunmaktadır. Diğer cepheleri komşu parsellerle çevrilidir. Mevcutta kuzeydoğu yönündeki kadastro yolunun bir bölümü kapalı olup diğer yollar tarım aracı girebilecek durumdadır. Taşınmaz hafif eğimli bir topoğrafik yapıya sahiptir. Parselin tamamı belediye sınırları içerisinde, imar planı dışında, yerleşik alan içerisinde kalmaktadır. Buna göre parsel üzerindeki toplam yapı alanı parsel alanının % 40 ını aşmayacak şekilde ve kat yüksekliği de Yençok:6,50 m(2 kat)  şartını aşmayacak şekilde bir adet konut yapısı yapılabilecektir. Ana taşınmazın tamamı kısmen fındıklık ve ağaçlık olup parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmazın kapanmaz deniz manzarası mevcuttur.

218 Ada 1 Parsel: Taşınmazın 6.477,76 m² yüz ölçümlü olup, tapu kaydına göre ‘Fındık Bahçesi’ vasfındadır.  Mevcutta ise parselin büyük bölümü fındık bahçesidir. Parselin kuzeydoğu yönünden kadastro yoluna 82 m, kuzey yönünden 80 m, kuzeybatı yönünden 125 m cephesi bulunmaktadır. 3 tarafı kadastro yolu ile çevrilidir. Diğer cephesi komşu parselle çevrilidir. Mevcutta kuzeybatı yönündeki kadastro yolunun bir bölümü kapalı olup diğer yollar tarım aracı girebilecek durumdadır. Taşınmazın bir bölümü düz- hafif eğimli, kuzeydoğu tarafından ise çok eğimli bir topoğrafik yapıya sahiptir. Parselin tamamı belediye sınırları içerisinde, imar planı dışında, yerleşik alan içerisinde kalmaktadır. Buna göre parsel üzerindeki toplam yapı alanı parsel alanının % 40 ını aşmayacak şekilde ve kat yüksekliği de Yençok:6,50 m(2 kat)  şartını aşmayacak şekilde bir adet konut yapısı yapılabilecektir. Ana taşınmazın tamamı kısmen fındıklık ve ağaçlık; kısmen de boş arazi olup parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmazın kapanmaz deniz manzarası mevcuttur.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Altyapı
Konum
Genel Özellikler
Manzara