Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

N'DUSTRİO YETKİLİ SERVİSİ 0532.628.38.41

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 747
İlan Tarihi 18 Eylül 2020
İrtibat Dili Türkçe
Firma Adı N

Kar-Ser Teknik N’dustrio Yetkili Servis Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Şirketi Olarak Ndustrio Endüstriyel Mutfak Yetkili Teknik Servis, Yedek Parça Satış ve Ndustrio Markalı Sanayi Tipi Mutfak cihazlarının Satışını Yapmaktayız.

Firmamız Ndustrio  Cihazlarınızın Garanti Kapsamında Tamirini ve yedek parça değişimi yapmaktadır. Garantili Cihazların Servis Personeline Garanti Belgesi veya ilk alındığı Faturayı ibraz etmenizi rica ederiz Garanti belgesi veya faturası olmayan Cihazlar Garanti Kapsamı Dışındadır.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze indostrio Yetkili Servis Bölgelerimizdir. Lokanta, Kafe, Restaurant, Büfe, Fastfood, Yemek Fabrikaları, Catering Firmaları, Pastane, Fırın, Kasap, Otel, Yurt, Şantiye, Hastane, Askeriye ve bir çok işletme veya Kurumda Kullanılan indostrio Markaları Ürünlere Yetkili Teknik Servis Olarak Diğer Markalara Özel Servis Olarak Yerinizde Hizmet Vermekteyiz.

N’dustrio Endüstriyel Bulaşık Makineleri,
N’dustrio Bardak Makinesi,
N’dustrio Giyotinli Sanayi Tipi Bulaşık Makine,
N’dustrio Tezgah Tipi Paslanmaz Dolap Tamiri,
N’dustrio Dik Endüstriyel Dolap Teknik Servisi,
N’dustrio Soğuk Hava Depoları Kurulum Montaj Bakım Tamiri,
N’dustrio Ser Üstü Sanayi Tipi Makineler (Fırın, Tost, Izgara, Fritöz, Sebze Parçalama Makineleri Dahil indostrio markaları cihazlarınıza Yerinde Ekonomik  Hizmet vermekteyiz. 0532.628.38.41

Kar-Ser Yetkili Endüstriyel Mutfak Servisi

Üyelik tarihi: 18 Eylül 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep532 628 38 41
WhatsApp532 628 38 41
İlan sahibi: Kar-Ser Yetkili Endüstriyel Mutfak Servisi
Ara WhatsApp