Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Makina në Parakolp Rrugor për Shitje - Shiten Makina Amusement Park

99.000
İlan No 2701
İlan Tarihi 23 Şubat 2021
İlan Turu Satıyorum
İrtibat Dili Türkçe
Durum Sıfır-kullanılmamış

Makina në Parakolp Rrugor për Shitje - Shiten Makina Amusement Park

 

Rishikim i thelluar i dyqanit - Bëhuni shefi i biznesit tuaj

 

 

 

 

Makinë parakolp për park argëtues

 

 

 

 

Terrenet e Lojërave - Parku i Fëmijëve - Qendra Argëtuese - Terrenet e Lojërave të Fëmijëve - Makineritë e Parkut të Argëtimit

 

 

Ajo që duam që ju të krijoni një dhomë lojërash është metri juaj katror dhe buxheti juaj.

 

 

Nëse jepni madhësinë e buxhetit dhe hapësirës tuaj, hartohet lista më e mirë e çmimeve të projekteve dhe dhomave të lojërave dhe bëhet një prezantim.

 

 

Ne ju mirëpresim në kompaninë tonë me ekipin tonë profesional dhe shumëllojshmërinë e automjeteve.

 

 

REFERENCAT TONA TOM BRENDSHME DHE NDATIONRKOMBTARE JU OFROHEN.

 

 

Degët tona

 

 

STANBUL - ESSENLER - QENDRA TEKSTILE QENDRA E Blerjeve - ZYRA E Shtëpisë

 

 

STANBUL - BAYRAMPAŞA - İŞKENT - DEGA

 

 

MAQEDONI - İSKİP - DEGA

 

 

SERBIA - PRILL - DEGA

 

 

DISA REFERENCA

 

 

CLUB AQUA PLAZA HOTEL ***** - ALANYA

 

 

JETS Mall PARK - DITA E LOJS - ERZURUM TURQI

 

 

SALLA E LOJS SESAME STREET - YOZGAT

 

 

CLUB AQUA PARK - ANTALYA LEXUES

 

 

AQUA FLORYA MALL - FLORYA İSTANBUL

 

 

CASTLE CENTER Qendra Tregtare - STAMBOLL

 

 

MOPAŞ - GRUPI I TREGJEVE TURKE

 

 

SUMMIT Mall - Van TURQI

 

 

MUZ HOTEL *** - ANTALYA TURQIA

 

 

AZURE DELUXE ***** HOTEL - ANTALYA TURQIA

 

 

SERBIA LUNAPARK K KLADOVO

 

 

SERBIA NIS LUNAPARK dhe PLAYGROUND

 

 

SALLA E LOJVE MAQEDONIA SK SHKUP

 

 

THIRRJE P FORR INFORMACION T D DETAJUAR.

 

 

Ne jemi të nderuar t'ju përfshijmë në referencat tona.

 

 

SH SERRBIMI FALAS KONSULTANCI DHE LOJRA T RE KRKUARA P BR TU Blerur Lojë

 

 

KOMPANIA JONE VETEM ME GARANCI TE KONTRATES.

 

 

Referencat tona janë një garanci e madhe e përbashkët.

 

 

 

 

ORË PUNE

 

 

 

 

DITA JAVORE: 08:30 - 18:30

 

 

Fundjava: 08:30 - 13:30

 

 

Ne kemi një mundësi termike 9-mujore për të gjitha kartat e kreditit.

 

 

MIRC SE VINI N T TONIN E FUNDIT T OFF ZYRS S SHTPIS.

 

 

[***]

 

 

[***]

 

 

Makineri Arcade, Makineri lojërash, Makineri lojërash, Bilardo me Topa, Trampolinë, Fëmijë të Dhomës së Lojërave, Softplay, Udhëtime Kiddie, Makinë Boksi, Foosball, Hokej në Ajër, Qendra Argëtuese, Salla e Klubeve, Shesh lojërash

 

ATC GRUP

Kayıt tarihi:
25 Eylül 2020, 18:24

Serdar Atıcı

Üyelik tarihi: 31 Temmuz 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep537 718 07 47
İş212 565 10 17
WhatsApp537 718 07 47
İlan sahibi: Serdar Atıcı (ATC GRUP)
Ara WhatsApp