Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

İlan Sitesi

28 Eylül 2020
İlan Sitesi

İletişimin tamamen sanal ortama kaydığı günümüzde elinde satılacak malı olan herkes uygun bir ilan sitesi arıyor. Bazı ilan siteleri ilanları ücret karşılığı yayınlarken bazıları hiçbir ücret talep etmiyor.

Sitemizde yayınlanan ilanlar, doğal ürünlerden elektroniğe kadar tüm ürünleri kapsarken emlak piyasası da sitemizdeki yerini alıyor. Mezadnet’i sadece satıcılar değil ürün ve hizmet ihtiyacı duyanlar da kullanıyor.

Hem İkinci El Hem de Sıfır Mallar

Alış veriş sitelerinin büyük bir kısmı sadece sıfır veya ikinci el ürünlerde alıcı ile satıcıyı buluşturuyor. Halbuki insanların bütçeleri ve ihtiyaç duydukları ürünü muhtemel kullanım süreleri ürünün durumu konusundaki tercihleri etkiliyor ve her zaman ihtiyaca cevap verecek ilan sitesi daha çok kullanılıyor. Sitemizde her türlü ürünün ilanı yayınlanıyor.

Yurt Dışına Açılın

Yurt içi pazarı, bazı ürünlerde kısa sürede doyuma ulaşabiliyor. Özellikle üretim kapasitesi düşük Ortadoğu ülkeleri, ihtiyaç duydukları ürünleri kültürel benzerlikler sebebiyle ülkemizden temin etmeyi uygun buluyor.

Özellikle Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Bahreyn, Katar, Suudi Arabistan, Kuveyt, Irak, Cezayir, Fas, Tunus, Libya, Sudan, Mısır, Filistin, Lübnan, Suriye ve Ürdün gibi tarihi bağlar sebebiyle ülkemize sempati duyan çok sayıda insanın bulunduğu ülkelerle ticaret hacmimizin gelişmesi için çaba sarf ediyoruz.

Ülkemizin marka değerini artırmak, Ortadoğu pazarında kaliteli ürünlerle yer alarak ülke ekonomisine de katkı sunmayı amaçlıyoruz. Birden çok dille İlan sitesi uygulamasını kullanarak muhataplarımıza daha kolay ulaşmayı hedefliyoruz.

İlan Kategorileri ve Prensibimiz

Sitemize her türlü mal ve hizmet için ilan verilebiliyor. Bununla birlikte kullanım kolaylığı açısından ilanları kategorilere ayırıyoruz.

Bu kapsamda;

Verilen ilanların tüm sorumluluğu ilan sahibine ait olsa da Mezad.net olarak verdiğimiz hizmetin kalitesini her zaman en üst seviyede tutmak için ilanda belirtilen özellikleri taşımadığını tespit ettiğimiz ürünleri derhal yayından kaldırıyor, gereken durumlarda kusurlu mal ve hizmetlerin ilanını veren kişi ve firmaları sistemden çıkarıyoruz.

Mezad.net Üyeliği

Sitemize kurumsal veya bireysel üye olarak sunduğumuz avantajlardan faydalanabiliyorsunuz. Sitemizde, üyelik şartları ve çeşitlerinin yanında e-ticarete dair bilgiler de bulunuyor. Bu bilgilere ulaşmak ve sistem hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sizleri sitemizde kısa bir gezintiye davet ediyoruz

İlan Sitesi mezad.net

Haber Yorumları