Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Full elektrikli plastik enjeksiyon makinesi

Fotoğraflar yükleniyor

Teklif Usulü
İlan No 234
İlan Tarihi 9 Aralık 2022
İrtibat Dili Türkçe+English

Full elektrikli plastik enjeksiyon makinesi

Full elektrikli plastik enjeksiyon makinesi

Full elektrikli plastik enjeksiyon makinesi Elver Dış Ticaret Ltd Şti olarak 2006 yılından beri LG Group'un plastik enjeksiyon makineleri olan LS MTRON markasının Avrupa ve Orta doğu distribütoruyuz.

LS Mtron dünyanın en büyük enjeksiyon makineleri sistemi ve tonaj yelpazesine sahiptir. Makinelerimiz güney kore menşelidir. 50 tondan 850 tona kadar geniş tonaj  full elektrikli plastik enjeksiyon sistemi sahip olan makinelerimiz bulunmaktadır. Full elektrikli plastik enjeksiyon makinelerimiz  sistemi ile tüm dünyaya makine satışı yapmakta ve servis hizmeti sunmaktayız. Dünyanın en iyi elektrikli enjeksiyon makinesini sistemi yapmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.Yüksek kaliteli  kontrol altyapısına sahip üretim parametrelerimiz ile üreticinin maksimum enerji tasarrufu ile üretim yapmasına imkan sağlamaktayız .Full elektrikli enjeksiyon makine serimizde 400 ton 'a kadar 4 adet servo motor 450 ton ve üstü tonajlarda 5 adet servo motor 850 ton ve üstü full elektrikli plastik enjeksiyon makinelerimizde 6 adet servo motor sistemi  bulunmaktadır. Makinelerimiz süper hızlı high speed plastik enjeksiyon makinesi sınıfındadır. Elver Makine olarak;Dünyanın en iyi enjeksiyon makineleri arasında olup sahip olduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ile üretimin liderleri ile çalışmaktayız.

Full elektrikli enjeksiyon makineleri  ve sistemleri elektrik avantajı ile kısa vadede tasarruf ve avantaj  sağlamaktadır. 

Makinelerimiz sahip olduğu sistemlerinde ve teknolojisinde kullanılan yenilikler sayesinde müşterilerin talep edeceği tüm hizmetleri;uyum ve üretim verim ini sağlamaktadır.Makinelerimiz üstün verimlilik ile donatılmıştır.Mekanik koruma tarafımızca önem arz etmektedir.Elektrikli makine denilince en büyük marka LS MTron'dur. Makinelerimizde birinci prensibimiz enerji tasarrufu;kontrol algoritması ;kaliteli üretim ve hassas ölçülendirmedir. Servo motorlar ;yedek parçalar full elektrikli enjeksiyon makinesi dünyası standartları platformuna uygun olarak ;uygun olarak tasarlanmış. Yüksek verimli ;hassasiyet ve güç  gerektiren ürünler için en iyi elektrikli enjeksiyon makinesi LS Mtron dur.Son teknoloji ile donatılmış üstün teknik özellikleri en iyi markalar için ilk tercih olmuştur.Üretmiş olduğu olağanüstü makineler ile uzun yıllar elektrik teknolojisinin avantajlarını birleştirerek konusunda dünya birincisi olmayı başardık.

Elver makine bir dünya devi olan LG group ile uzun yıllar araştırma yaparak ;geliştirme ve tecrübesi ile bugünkü LS MTRON markasını sunmaktadır.Elektrikli enjeksiyon makineleri sıralamasında en iyi olmanın gururunu yaşamaktayız.

 

Elver Makine, LS Mtron ticari markasıyla pazarda önemli bir paya sahiptir. Plastik sektöründeki tecrübeli kadrosu (ekibi) ile müşterilerimize makine, teknik servis, yedek parça, yatırım danışmanlığı ihtiyaçları ve gereksinimlerini takip ederek hizmet vermekteyiz. Ekibimiz ile birlikte müşterilerimize standartlara uygunluk kriterlerine bağlı üstün özelliklere sahip ürün üretme imkanı sağlamaktayız.Elektrikli makineler hidrolik makinelere kıyasla daha üstün kaliteli ürün elde edimini sağlamaktadır.İyi markalar daima Elver makineyi tercih eder .Full elektrikli plastik enjeksiyon makineleri müşterilerimiz için önem arz eder.Soğutmalı ve su soğutmalı tüm kalıplarınız için en üstün performansı LS MTRON marka makineler ile sağlayabilirsiniz .Türkiye'nin en büyük plastik üreticileri en iyi markaları tercih eder bu da Elver makinedir. Full elektrikli enjeksiyon makinemiz ile en üst seviye enerji tasarrufu nu deneyimleyin.En yüksek enerji tasarrufu full elektrikli enjeksiyon makineleri ile sağlanmaktadır. Full elektrikli enjeksiyon makinesi konusunda dünya markasıyız.ve hassas enjeksiyon sektöründe lideriz.Beyaz eşya otomotive şırınga üretimi ;seri ambalaj üretimi konularında Türkiye'nin en iyi şirketiyiz.Mal alma hızı ile piyasadaki en iyi şirketiz.LS MTRON mühendisleri tarafından tasarlanan plastik enjeksiyon konusunda lider hassas kalıplama da dünya markasıyız.Ekibimiz ile birlikte müşterilerimize samimi ve güvenilir hizmet sunmaktayız.Verimli üretim ;stabil gramajda ürün için ilk tercih edilen makineciyiz. Dünya ambalaj standartlarına uygunluk için full elektrikli plastik enjeksiyon makinemizin avantajlarını birleştirerek yüksek güvenlik  kaliteli üretim prensibi ile hizmetin zirvesindeyiz.Olağanüstü full elektrikli plastik enjeksiyon makinelerinin tek adresi Elver makinedir.Elektrikli enjeksiyon makinelerimiz servo elektrik teknolojisinin ,elektrik teknolojisinin avantajlarını basıncı kontrol algoritması elektrik teknolojisinin avantajlarını birleştirerek güvenlik standartlarına uygunluk kriterlerine sahiptir.Keba teknolojisinin avantajlarını birleştirerek tüm elektrikli makine pazarında en üst sıraya yerleşmiştir.

Özellikle ince duvarlı plastik ürünler LS Mtron (LG) Tam elektrikli enjeksiyon makineleri, (18 Ton ila 850 Ton) arasında geniş tonaj aralığı nedeniyle en çok talep edilen ve tavsiye edilen makinelerdir. Beyaz eşya ve otomotiv endüstrisi ile 450 Ton’dan 4.500 Ton’a kadar geniş bir sıkıştırma kuvveti sunuyoruz, LS Mtron da Cep Telefonu üretimiyle size farklı seçenekler sunuyor .LS Mtron ayrıca, 450 tondan 4.500 tona kadar değişen geniş bir yelpazede beyaz eşya ve otomotiv sektörüne sahip olup, aynı zamanda cep telefonu üretiminde de farklı seçenekler sunmaktadır.

Şirketimiz, Şırıngadan (Medikal) enjektöre kadar tam otomasyon olarak üretim hatları kurmakta ve dünyanın birçok bölgesinde tercih edilen çözüm ortağı haline gelmiştir.Dünyanın çeşitli bölgelerinde yapmış olduğumuz ortaklıklar, konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre teknoloji çağının gerekliliklerine haiz kaliteli, hızlı, ekonomik ve sorunsuz çözümler sunmak.

ELVER DIŞ TICARET insan ve çevre sağlığına özen göstererek kaliteden taviz vermeyen politikası ile konusunda ön sıralarda yer almayı hedef edinmiştir.

Teknolojiyi yakından takip eden ELVER Makine Sanayi yapmış olduğu işbirlikleri ile hizmet kalitesini Türkiye de kanıtladığı gibi yurt dışında da ülkemizi gurur duyulacak şekilde temsil etmektedir.
Plastik Makine pazarında ilk sıralarda yer almayı hedefleyen ELVER Şirketi, gerek deneyim ve bilgi birikimlerini Müşterilerine taşıyarak sektörün ihtiyaçlarına yanıt veren tasarım ve üretim çalışmaları ile gerek, toplam kalite yönetimine olan inancı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini ve müşteri bağlılığını yıllardır ödün vermeden şirket ilkesi olarak sürdürmektedir. Bunun sonucu olarak piyasada hakkı olan yere adım, adım yaklaşmaktadır. Teknolojiyi ve müşteri taleplerini yakından takip eden ELVER Şirketi yapmış olduğu yedek parça üretimi ve temsilcilikleri ile ürün kalitesini Türkiye de çok iyi kanıtladığı gibi, Yurt dışında da ülkemizin gurur duyacak bir şekilde temsil etmektedir.

ELVER’in sorumluluğu, bugünden daha iyi bir yarınlar oluşturmak için, dünya üzerinde faaliyet gösterdiği her noktada çevresel ve ekonomik olarak müşterilerin üretim sistemlerinde sürekli iyileştirme sağlamaktır.” Bu doğrultuda tabiatı ve enerji kaynaklarını korumaya odaklanan çözümler uygulayarak, topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla ELVER firmasını gerçekten sürdürülebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel taşlarını oluşturmaktadır.

Sorumluluk sahibi, güven veren yetkin çalışma ekibimizden aldığımız güçle sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmekte kararlıyız. Sürdürülebilir büyüme çabamız, yenilenme yolunu açarak daha başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Birinci önceliğimiz fark oluşturmak ve bu farkı müşterilerimize makine ve hizmet kalitesiyle sunmaktır.
Başarı kesinlikle şirket içinde ya da dışında işimizle ilgisi olan herkese saygıyla davranmaya dayalıdır. Başkalarına duyduğumuz saygı ve takım çalışmasına verdiğimiz değer bizi müşterilerimizin bir parçası olmaktan keyif aldıkları bir şirket yapıyor ve bu da birinci sınıf bir performans sergilememizi sağlıyor.

Tüm elektrikli makinelerimiz ile hem ambalaj sektörüne ;hem otomotive sektörüne hizmet vermekteyiz.Beyaz eşya ve otomotiv sektörlerinin devleri ile çalışmaktayız.Tüm elektrikli makinelerimiz  uzun yıllar araştırma ve geliştirme   yıllar araştırma gücümüzle dünyanın dört bir yanına plastik enjeksiyon makineleri  satışı ve servisi hizmeti sağladık.Ls Mtron ve Elver makine iş birliği ile yüksek güvenlik standartlarına uygun ;güvenlik standartlarına uygunluk kriterlerine bağlı yapım sağlamaktayız. Elver makine enjeksiyon makinelerinin en önemli özlelliği high class makineler olmasıdır.İyi markalar en iyi otomobillere benzerler.Bizim elektrikli makine Ferrari Bugatti sınıfındadır.Müşterilerimiz enjeksiyon makinelerinin en iyi makine olmasını ister.Hassasiyet ve yüksek verimli full elektrikli plastik enjeksiyon makinesi olmak yüksek hız da üretim sağlamak ;son teknoloji olmak tüm elektrikli  makinelerin önünde olmak başarıyı garanti eder.Müşterilerimiz full elektrikli makine ile ekipman maliyetini düşürmek ;gider maliyetini düşürmekle kalmaz  aynı zamanda en iyi plastik ürün almış olur.Elver makinenin full elektrikli enjeksiyon makinesi yüksek verim ve optimize edilmiş ürün garanti eder.Tüm elektrikli enjeksiyon makinelerinin en iyisi LS MTRON 'dur.Elver makine Full elektrikli enjeksiyon makinelerini yüksek verim geniş bir kullanım alanı için tasarlamıştır.aynı zamandaElver makine  elektrikli enjeksiyon makinemiz tüm elektrikli enjeksiyon makinelerini geride bırakmaktadır.Elver makine sanayi tüm full elektrikli enjeksiyon makinelerini dünyanın dörtbir yanına ulaştırmaktadır.

Irak, Kırgızıstan,tunus ,turkmenistan,ozbekistan,Rusya,Saudi arabistan gibi pek çok ülkeye full elektrikli enjeksiyon makineleri satmaktayız.

Yüksek verimli yüksek hızda üretim ve hassasiyet ve yüksek verimli üretim için kontrol algoritması olan LG elektrikli enjeksiyon makinelerini tercih ediniz.

Geçmişimiz LS ile Kore plastik endüstrisinde harika bir hikayenin açılış bölümü 1947 Lucky Chemical Industrial Corporation olarak kuruldu (Kozmetik ürünleri üretimi başladı)
1951 Kore’nin ilk enjeksiyon kalıplı sentetik reçine ürünleri üretildi. 1969 LG Electronics Chang-Won tesisinde IMM Business (Toshiba ile T / A) başladı
1978 Gold Star, kendi model-dikey IMM 10 ton, yatay IMM 80 ton geliştirdi.Dünya çapında ihracat pazarında giriş 1985 LG’nin kendi modelini, ID-EN Serisi geliştirdi
1987 ABD ve Güneydoğu Asya’ya ihracat yapmaya başladı 1992 Kore’nin ilk 1.800 Ton Makinesini Üretti 1995 Kore’nin ilk 3.000 Ton Makinesini Üretti Kore’deki Jeonju ve Çin’de Wuxi’deki fabrikanın açılışı, ürün yelpazesini güçlendirip işimizi büyütük. 2002 LGE Series, 30~300 Ton Elektrikli Makineler Üretildi 2004 LG Electric IMM, Bilim ve Teknoloji Yönetimi tarafından JYS’ye layık görüldü 2005 4000 ton IMM (4500 Enjeksiyon ünitesi) geliştirildi. 2005 LS Makinaları (LSMW) LTD. Çin’de Kuruldu. 2007 Tüm elektrikli enjeksiyon makinesi (450, 550 ton) geliştirildi 2008 Yeni LGH-S Serisi, 1300, 2000 Ton geliştirildi 2008 LS Cable ismi LS Mtron olarak değiştirildi 2009 İki renkli elektrikli kalıplama makinesi geliştirdi (LGH EC150, 250) 2009 Geliştirilmiş yepyeni bir LGH-S Serisi, 3000 Ton 2009 Yeni tip elektrikli kalıplama makinesini geliştirdi: LGE 180III 2009 Büyük ve elektrikli enjeksiyon makinesi, 2000 Ton geliştirdi Özelleştirilmiş plastik enjeksiyon makinesinin sürekli gelişimi, plastik endüstrisinde global bir lider olarak tanınacaktır. 2010 Geliştirilmiş süper yüksek hızlı (ve hidrolik) enjeksiyon kalıplama makinesi: LGH 150 ton
2010 Gelişmiş LGH-S Serisi: 2500 Ton 2010 Yeni tip elektrikli kalıplama makinesini geliştirdi: LGE 220III, 280III, 330III, 350III, 400 III 2011 Tüm elektrikli enjeksiyon kalıplama makinesi geliştirildi 2012 LGE 280II IML Elektrikli Enjeksiyon Makinesi üretildi 2012 Kalıp çerçevesi için geliştirilmiş ultra hızlı elektrikli enjeksiyon kalıplama makinesi 2013 LS Mtron Yüksek Teknoloji Merkezi’nin inşaatını tamamladı 2013 Geliştirilmiş doğrudan yüksek hızlı enjeksiyon makinesi (enjeksiyon hızı 1000 mm / s)
2013 Cep telefonu için geliştirilen elektrikli enjeksiyon kalıplama makinesi (150 ton ~ 650ton) 2013 Geliştirilmiş Büyük boy elektrikli enjeksiyon kalıplama makinesi (LGE 1300HB) 2013 Gelişmiş servo sistem enjeksiyon makinesi (150 ton ~ 650ton): WIZ 500, 600, 700, 900, 1100 LS enjeksiyon kalıplama makinesi, yenilikçi performans ve ileri teknoloji sağlar. 2014 Yepyeni premium enerji tasarrufu sağlayan WIZ-X Serisi (1300, 1800, 2000, 2500, 3000ton) 2014 Geliştirilmiş 8 model hibrid IMM, LTE modeli 2014 Süper kompakt konnektör için geliştirilmiş elektrikli enjeksiyonhidrolik makineen büyük ve dolayısıde uzatırkontrol grubuiyi markalarçok önemlidirönem arzarz ederçin içsu soğutmalısoğutmalı veenerji tasarrufukilitleme imkânı

mil vetecrübesi sonucumakineler servosonucu üretmişve tecrübesiüretmiş olduğugeliştirme veolağanüstü makineleryıllar araştırmauzun yıllarservo elektrikelektrik teknolojisininteknolojisinin avantajlarınıkriterlerine sahiptirenjeksiyon hızıbasıncı kontrolkontrol algoritmasıkaliteli üretimalgoritması veyüksek güvenlikgüvenlik sartlarınastandartlarına uygunlukuygunluk kriterlerineavantajlarını birleştirerekürün içinverimli üretimservo motorlaryedek parçamengene açmaenjeksiyon makinesinokta makaslımakaslı sıkmasıkma sistemisistemi analizihız veve kilitlemesamimi vekonusunda dünyatarafından tasarlananmal almave kapkalıp setleriplatformuna uygunuygun olarakolarak tasarlanmısve hassaseşya vefarklı seçeneklerhassas kalıplamave malgrubu ve

 

 makinesi 2015 Geliştirilmiş dikey hibrit IMM (110, 150ton) 2015 Otomobil hassas parçaları için geliştirilmiş elektrikli IMM (650, 850ton) 2015 Enjeksiyon Şişirme için geliştirilmiş tamamen elektrikli modeli: IBM 170Ton 2015 Plastik palet için yeni model geliştirildi: 700 ~ 4000Ton 2016 Kozmetik ambalaj için yeni model geliştirildi: CPM – 170, 220, 280, 350 Ton 2017 Gelişmiş Premium Hibrid Be The ONE Serisi ’: 500 ~ 3,300Ton 2017 Geliştirilmiş küçük boyutlu hibrit IMM ‘WIZ-T’: 90 ~ 400Ton 

Elver makine sanayi olarak enjeksiyon grubu alanında dünyanın en iyi firma olma özelliğine sahibiz.Makinalarımızın kapama kuvveti makine tonajlarımız ile birebir uyum göstermektedir.Makinelerimizin kilitleme kuvveti en güçlü kuvvettir.Mengene grubumuz özel olarak tasarlanmış olup çevrim süresi hızı baz alınmıştır.Full elektrikli plastik enjeksiyon makinelerimiz yağ olmadan çalışmaktadır.Hidrolik makineler ile arasındaki en büyük fark da budur.Müşterilerimize sınırsız olarak yedek parça garantisi sunmaktayız.Makinelerimiz de bulunan kalıp koruma teknolijisi makinelerin ömrünü uzatır.Müşterilerimize satış sonrası 2 yıl garantide hizmet sunmaktayız.Daima çözüm odaklı ilerlememiz  satış rakamlarımızın artmasının en güzel sonucudur.Full elektrikli plastik enjeksyon makinesi ile piyasaya en iyi olma özelliğimiz ile hükmetmekteyiz.Müşterilerimizin ana ihtiyaç duyduğu tüm isteklerine en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.Hidrolik plastik enjeksiyon makinelerimiz ile tederic haitian tsp gibi firmaların makinelerinden daha üstün makine tasarımımız ile sorunsuz hızlı çalışma özelliği sağlamaktayız.Makinelerimizde paralel hareketler pozisyon ayarlama sabit gramajda ürün basabilme özellikleri siz değerli yatırımcılarımız daha yüksek kar majlı ürün üretimini sağlamaktadır.Full elektrikli plastik enjeksiyon pazara en hakim marka LS MTRON dur.Kore devleti ile türkiyenin ticari anlaşması gereği Kore makinelerde gümrük vergisinden muaftır.Full elektrikli enjeksiyon makinelerimizin hepsi Korea fabrikasında üretilmektedir.Ocak kovan vida gibi tüm parçalar Korea ve japan üretilmektedir.Elver dış ticaret olarak aynı zamanda proje olarak hizmette vermekteyiz.Robot kalıp chiller lerimiz ile komple proje satışı ve garantisi sunmaktayız.Web sayfamız olan www.elver.com.tr anasayfa üzerinden tüm ürünlerimizi videolarımız ile inceleyebilirsiniz.Bizleri ve güvenli ekibimizi keşfedin.Elver makine makinelerine teknolojisi ile güvenilir olmuştur.Makinelerimiz teknolojisi ile maliyeti foxconn dan daha düşük seviyelere indirmektedir.Mil maça gruplarımız kalitesi ile müşteri yüzünü güdürmektedir.Verimlilik ilk hedefimizdir.makinelerimiz elektronik olarak en iyi malzeme ile donatılmıştır.Bilgisayar yazılım gücü ve teknolojisinde en iyi markayız.makinelerimiz japon teknolojini %100 geçmiş olmakla birlikte kore makinelerinin içerisinde en iyisidir.makinelerimiz dünyanın en iyi plastik enjeksiyon makineleri ödülü kazanmıştır.Makinelerimizin makaslı yapısı en iyi metal mükemmel tasarlanmıştır.Full elektrikli plastik enjeksiyon makinesinde kore teknoloji avantajlarını birleştirerek tsarım ve teknoloji konusunda dünya platformuna uygun olağanüstü makineler ortaya çıkarmıştır.yüksek güvenlik standartlarına uygunluk servo elektrik teknolisinin avantajlarını teknolojisinin avantajlarını birleştirerek eşya ve otomotive sektörüne uygun tasarlanmıştır.plastik enjeksiyon makine olarak yağlama yağı aynı zamanda ekipman ömrünü de uzatır.full elektrikli enjeksiyon makineleri yatırımcıların daha düşük maliyet ile yüksek gelir elde edinimini sağlar.tüm elektrikli makine lerimiz ile doğru yatırım kararı verebilmeniz için buradayız.hidrolik makine,full elektrikli makine ,satış sonrası hizmet kalitemiz ile dünyanın en iyi makinecisi olarak daima sizlerle çalışmaktan onur duyarız.sonsuz yedek parça ve ekipman kaynaklarımız ile gres ,gres kartuj ekipmanlarımız motorlar  servo motorlar mengene ,keba ,şişirme ,ocak ,robot ekran kaynaklarımız ile garanti eder

hidrolik makinelere enjeksiyon makinelerinin enjeksiyon makine

 

hidrolik makineen büyük ve dolayısıde uzatırkontrol grubuiyi markalarçok önemlidirönem arzarz ederçin içsu soğutmalısoğutmalı veenerji tasarrufukilitleme imkânı

Elver Makina

Kayıt tarihi:
21 Şubat 2020, 13:12

Burak ZADOĞLU

Üyelik tarihi: 21 Şubat 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep533 155 56 63
İş533 155 56 63
WhatsApp533 155 56 63
İlan sahibi: Burak ZADOĞLU (Elver Makina)
Ara WhatsApp