Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Emlak Siteleri

18 Eylül 2020
Emlak Siteleri

Gelişen teknolojiyle beraber insanlar daire alırken veya satarken emlakçı aramak yerine emlak sitelerinde işlerini halledebilme imkanına sahiptir. Bu sayede hem zamandan tasarruf etmiş olurlar hem de kısa zamanda daha fazla alternatif ile kendi istediklerine göre bir kıyaslama yapabilirler.

İlan Verme

Bir konutunuzu ya da dairenizi emlak sitesinden ilana verirken dikkat etmeniz gereken kurallar vardır. Bunlardan en önemlisi ise site güvenilirliği. Sitemiz kullanıcı yorumları ve destek hattıyla beraber müşterilerini mağdur etmemek için birçok önleme sahiptir. Sitemizde ilan vermeden önce ilanınız ile ilgili gerekli bilgileri doküman halinde toplamış olmanız ve ilanda o bilgileri gerekli kısımlara girerek doldurmanız gerekiyor.

İlan Verilirken Önemli Detaylar

İlan ararken insanlar genel olarak evin merkeze göre konumuna, deniz varsa denize göre konumu, ısıtma sistemi, bina yaşı, hangi kat olduğu, güneş alan cepheleri, tahribat durumu gibi birçok detayı ile birlikte inceler.

Siz de ilan verirken gereken bu tüm ayrıntıları ile müşterilerinize yardımcı olacak şekilde hazırlarsanız hem işiniz hızlı bir şekilde hallolur hem de müşteriler açısından kolaylık sağlanır.

İlanı Öne Çıkartma

Kullanıcılar genellikle ilk başta vitrin ilanlarına bakarak aramalarını yapar. Emlak siteleri de bunu göz önüne alarak vitrin mantığını giderek geliştiriyor. Sitemizde ürününüzü vitrine koymak ve daha çok kişiye ulaşmasını sağlamak için bu özelliği kullanarak ilanınızı öne çıkartabilirsiniz.

İlan Detayları

İlan sahibinin iletişim bilgileri ilan sayfasında sağ üst kısımda bulunmaktadır. Buradan ya ilan sahibinin numarası ile direkt iletişime geçebilir ya da sitemiz üzerinden mesaj göndererek iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra eğer doldurduğunuz bilgiler haricinde eklemek istediğiniz ekstra bilgiler varsa ilanın sonunda ilan detayları yazan yere yazmak istediğiniz bilgileri detaylı bir şekilde yazma olanağına sahipsiniz.

Sitemizin Ücret Politikası

Sitemiz üzerinden ilan verme tamamen ücretsizdir. Bunun için sitemize kayıt olarak kısa bir süre içinde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bu süreçte bilgi almak istediğiniz bir konu veya sorun yaşadığınız bir durumda sitemizin müşteri hizmetleri telefonunu arayarak ya da e-posta adresimiz ile bizle iletişime geçebilirsiniz.

Haber Yorumları