Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Çmimi i makinave të parakolpit real me kosto të drejtë

99.000
İlan No 2770
İlan Tarihi 2 Mart 2021
İlan Turu Satıyorum
İrtibat Dili Türkçe
Durum Sıfır-kullanılmamış

Çmimi i makinave të parakolpit real me kosto të drejtë

 


Bëhuni shefi i biznesit tuaj

 

 

 

Instalimi i Qendrës së Lojërave me Gardë dhe Sheshit të Lojërave

 

 

Qendrat e Lojërave - Parku i Fëmijëve - Qendra Argëtuese - Terrenet e Lojërave të Fëmijëve - Makineritë e Parkut të Argëtimit

 

 

Pamjet katrore dhe buxheti që dëshironi të krijoni një dhomë lojërash.

 

 

Nëse siguroni buxhetin dhe dimensionet e hapësirës tuaj, do të bëhet një prezantim duke vizatuar projektin më të përshtatshëm të dhomës së lojës dhe listën e çmimeve.

 

 

Ne presim që ju të kompanisë sonë me ekipin tonë profesional dhe shumëllojshmëri makine.

 

 

REFERENCAT TONA T D BRENDSHME DHE NDATIONRKOMBTARE JAN AV në dispozicion për ju.

 

 

DEGAT TONA

 

 

STAMBOLL - ESENLER - QENDRA E TREGTIS TEKSTİLKENT - ZYRA KRYESORE

 

 

STAMBOLL - BAYRAMPAŞA - İŞKENT - TAK

 

 

MAQEDONI - SHKUP - TAK

 

 

SERBIA - PRILL - DEGA

 

 

REFERENCAT

 

 

CLUB AQUA PLAZA HOTEL ***** - ALANYA

 

 

LEWENSPARK Mall - PLAYDAY - ERZURUM TURQI

 

 

PLAYGROUND SESAME STREET - YOZGAT

 

 

CLUB AQUA PARK (Parku i Ujit) - ANTALYA OKURCULAR

 

 

AQUA FLORYA MALL - FLORYA İSTANBUL

 

 

TREGTI I Blerjeve të QENDRS KALE - STAMBOLL

 

 

GRUPI I TREGUT MOPAŞ - TURQI

 

 

SUMMIT Mall - TURQI

 

 

MUZ HOTEL *** - ANTALYA TURQIA

 

 

AZURE DELUXE ***** HOTEL - ANTALYA TURQIA

 

 

LUNAPARKI I SERBIS K KLADOVO

 

 

SERBIA NIS LUNAPARK DHE PLAYGROUND

 

 

LOJRAT KIKUESE T MAQEDONIS

 

 

THIRRJE P FORR INFORMACION T D DETAJUAR.

 

 

Ne do të jemi të lumtur t'ju përfshijmë në referencat tona.

 

 

SH SERRBIMET FALAS P BRR Markat Konsulente dhe të Nevojshme në Dhomat e Njeriut

 

 

JEMI VETEM KOMPANIA ME GARANCI TE KONTRATES.

 

 

REFERENCAT TONA JAN G GARANCIT M B T MDHA T OF SHOQURRIS O TON.

 

 

 

 

ORË PUNE

 

 

 

 

DITET E JAVES: 08:30 - 18:30

 

 

Fundjava: 08:30 - 13:30

 

 

KEMI një opsion termik 9-mujor për të gjitha kartat e kreditit.

 

 

MIRC SE VINI N TO dhomën tonë të shfaqjes në zyrën qendrore.

 

 

[***]

 

 

[***]

 

 

Machines Arcade, Machines Game, Machines Game, Ball Pool, Trampoline, Room Game Kids, Softplay, Kiddie Rides, Machine Boxing, Foosball, Air Hockey, Center Entertainment, Bowling, Playground

 

POWER LAND

Kayıt tarihi:
12 Ocak 2021, 12:17

POWER LAND

Üyelik tarihi: 12 Ocak 2021

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep533 295 00 65
İş533 512 48 10
Ev212 565 10 17
WhatsApp533 295 00 65
İlan sahibi: POWER LAND (POWER LAND)
Ara WhatsApp