Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

Arap Emlak Siteleri

16 Kasım 2020
Arap Emlak Siteleri

Lübnan, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde yaşayan Arap yatırımcılar yatırım yapmak amacıyla Arap emlak siteleri arayışına girerler. www.mezad.net web sitesi Arap yatırımcıların bu arayışlarına cevap bulabilecekleri bir web sitesidir. Mezad.net emlak alım ve satımının kolay bir şekilde yapılmasına imkan sağlar. Böylelikle yatırımcılar Türkiye’de yatırım yapmak istediklerinde sitemize üye olarak istedikleri emlak alım işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Satılık Ve Kiralık Konut Arayanların Tercih Ettiği Adres

Mezad.net sitemizde yatırım yapmak veya konaklamak amacıyla konut satın almak ya da kiralamak isteyenlerin inceleyebileceği bir sitedir. Sitemiz üzerinde sahibinden veya emlak ofisinden satışa çıkarılmış olan konutların ilanları yayınlanır. Konut arayan Araplar ve diğer kişiler yaptıkları filtrelemeler sayesinde aradıkları konutu kolay bir şekilde bulabilirler.

Konut arama işlemi sırasında yapabilecekleri filtrelemeler şunlardır;

  • Konutun satışa çıkarıldığı il (adres)
  • Konutun minimum ve maksimum fiyat aralığı
  • Oda sayısı
  • Konutun metrekaresi
  • Eşyalı ya da eşyasız olması
  • Binanın yaş durumu
  • Site içerisinde yer alıp almadığı
  • Krediye uygunluğu
  • Takas olup olmadığı

Filtreleyerek yaptıkları arama sonucunda sayfada sadece belirtilen özelliklere sahip kiralık ve satılık konut ilanları listelenir. Böylece sayfamızı kullananlar yüzlerce ilan içerisinde kriterlerine uygun daha az konut arasında inceleme yaparak kısa sürede aradıkları evi bulabilirler. Arama sonuçlarındaki ilanların emlak ofisinden mi sahibi tarafından mı verildiğini de öğrenerek alım gerçekleştirebilirler.

Ücretsiz İlanlarla Gayrimenkul Satışı

Arap emlak siteleri arasında bulunan satın almak için gayrimenkul arayan kişiler yanı sıra elinde bulunan gayrimenkulünü satmak isteyenlerin de kullanabileceği bir sitedir. Ellerinde bulunan ve emlak değerindeki olan konutlara dair ilanları sitemize üye olup giriş yapılarak yayınlanabilirler.

Sitemize giriş yapan kişilerin ilan verebilecekleri gayrimenkuller arasında ise şunlar yer alır;

Emlak bölümünde yer alan bu gayrimenkulleri üyelerimiz satışa çıkarabilecekleri gibi devren satabilirler veya kiralayabilirler.

Konutların Ayrıntılı Özellikleri İlan Sayfamızda

Arap yatırımcılar veya Türkiye’de yaşayan kişiler ilanlardaki konutların özelliklerini merak ederler ve özellikleri görsel olarak görmek isterler. Bu nedenle web sitemizde ilan veren kişiler satışa çıkardıkları konut, arsa ve işyerine ait resimleri ve ayrıntılı bilgileri ilan sayfasında paylaşırlar. Aramalarda kriterlerine uygun konut bulanlarda ilan sayfasında girerek konutun oda sayısını, kat sayısını, metrekaresini, muhitini, ısıtma türünü, krediye uygunluğunu ve kim tarafından satıldığını öğrenebilirler.

Bunlara ek olarak ilandaki konuta iç ve dış görsellerini inceleyebilirler. İlan sayfasında ayrıca ilanı veren kişinin iletişim numaraları olduğu için bu numaralardan yararlanarak konutun sahibine ulaşıp bilgi alabilirler. İş yeri, arsa ve turistik tesis arayan kişiler de aynı şekilde paylaşılan ayrıntılı bilgileri öğrenme ve resimleri inceleme imkanı bulabiliyorlar.

Kiralık Konut Arayanlara Kolaylık Sunan Web Sitesi

Kiralık konut arayanlara kolaylık sunan web sitemizde kısa süreli olarak Türkiye’de kalmak isteyen Araplar için uygun pek çok kiralık ilanı vardır. Arap emlak siteleri arasında bulunan sitemizde yayınlanan ilanlar güncel ve doğru ilanlardır. Bu sayede Arap takipçilerimiz istedikleri konuta yaptıkları filtreli aramalar sayesinde kısa sürede ulaşabilirler. Bu konutlar arasında villa, daire, yalı, müstakil ev, yazlık, köşk, konak ve yalı dairesi bulmak mümkündür.

 

Arap Emlak Siteleri incelemke için Lütfen Tıklayın Mezad.net

Haber Yorumları