Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz

AKTAR VE BAHARAT BAYİLİĞİ

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 2863
İlan Tarihi 16 Mart 2021
İrtibat Dili Türkçe

Lokman aktar bitkisel ürünler baharat ve aktariye bayiliği veren bir firmadır.

Firmamız 1997’den bu yana Bitkisel Ürünler ve Aktariye konusunda üretim ve Arge-Ge çalışmaları ile sektöre hizmet sunmaktadır.

Uluslararası kalite standartlarında, hijyen konusunda duyarlı ve sürekli kendini yenileyen bir anlayışla varlığına devam etmektedir.

Lokman Aktar ; Uzman kadrosu, uzun yıllara dayanan tecrübesi, modern üretim bandı ve insan merkezli Ar-Ge çalışmaları ile izlenebilir üretim standartlarını geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Gelişen piyasa şartlarına uyum sağlayan firmamız sadece üretici kimliği ile kalmamış, 1500 çeşit ürünle toptan tedarikçi firmalar arasında öncü konuma gelmiştir.

Sayıları sürekli artan 22 alt toptancı, 600 perakende satış bayii ve 350 franchise noktası ile yurt genelinde hizmete devam etmektedir.   Sektördeki bayi ağını güçlendirmeyi planlayan Lokman Aktar, girişimcilere destek amacıyla bir süreliğine franchise ücreti almadığını duyurdu.

Zengin Çeşit

1500 ayrı çeşit ürünü ile sektörel yeniliklere hızlı adapte olan Lokman Aktar, müşteri taleplerini ivedilikle karşılar.

Eğitim & Danışmanlık

Herbalist Bilal Ertem gözetiminde eğitim ve danışmanlık hizmeti verirken sürekli yenilenen vizyonu ile bayilerini ileri taşır.

Reklam & Promosyon

Bayilerin markalaşma ve satış artırıcı tanıtım çalışmalarını destekler ve teşvik eder.

Yüksek Kar Marjı

Fiyat güncellemeleri yaparken bayilerin kar marjlarını korur.

Kolay Kurulum

Kendi atölyelerinde ekonomik, pratik ve modüler raf seçenekleri sunar. Ürünlerinizi hijyen kurallarına uygun teşhir edebilirsiniz.