Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz
Hayvanlar AlemiAkvaryum Balıkları kategorisinde 1 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyet Fiyat İlan Tarihi Adres

Akyaryum Balıkları

Bazı balıklar güzelliklerinden ve nadir olmalarından dolayı koleksiyoncuların dikkatini çekiyor. Koleksiyoncular balıkların gerçek görünümlerinden hoşlanırken, biz onları görmek için video ve resimlerle yetiniyoruz. Birçok insanın çılgın bir şekilde tropikal balık koleksiyonu yapmak istemesinin nedenini anlamak çok zordur. Fakat bu alışkanlık genellikle kişilerin evinde nehir kesiti ya da tropikal doğa görmek istemesinden gelmektedir. Aynı zamanda balıklar bize başka bir dünya hakkında perspektif kazandırır.

Akvaryumlar çocuklar için doğa hakkında eğitici ve öğreticidir. Akvaryum içindeki balıkları seyretmek rahatlatıcı ve yatıştırıcı olabilir.

Mezad.net olarak Akvaryum Balıkları ile ilgilenenler için bu kategoride ilanları sizlere sunuyoruz. Vakit kaybetmeden ilanlarımızı inceleyebilirsiniz. Bunların dışında bu kategoride ilan vermek isterseniz mezad.net ‘e üye olarak kolaylıkla ilanınızı paylaşabilirsiniz.

Japon balığı, vatoz, kedi balığı, cichlid, tetra, omurgasız ve birçok farklı akvaryum canlısı ilanları mezad.net’te. Hemen inceleyin veya ilan verin!