Hoş Geldiniz
VasıtaKlasik Araçlar kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Klasik Araçlar

 

Kriterlerinize en uygun ve tam da aradığınız gibi binlerce klasik araç ilanı sizler için mezad.net’te bekliyor! Klasik otomobiller, klasik arazi araçları, klasik motosikletler, klasik ticari araçlar ve çok daha fazla çeşit klasik araçlar için yüzlerce marka ve modelden, çeşitli donanım seviyelerine birçok ilanı hemen şimdi inceleyerek hayallerinizdeki klasik araca kavuşun. Model yılı, kilometre, vites türü, yakıt türü, renk, krediye uygunluk, takas, fiyat aralığı ve birçok farklı özelliği de filtreleyerek arama kriterlerinize en uygun ilanlara bir tık ile hızlıca erişebilirsiniz. Mezad.net’in gelişmiş sayfa tasarımıyla sadece sahibinden ya da sadece galeriden/ firmadan ilanları tek bir dokunuş ile görüntüleyebilirsiniz.

 

Binlerce ilanı fotoğraflar aracılığıyla ve açıklamalar, özellikler kısmını inceleyerek klasik araçlar hakkında ayrıntılı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Satıcı ile iletişime geçerek varsa sorularınızı sorabilir veya daha ayrıntılı bilgiler talep edebilirsiniz. Klasik araç ilanlarını incelerken aracın temiz kağıdı olup olmadığına, araç ruhsatındaki motor ve şase numarasının araç ile aynı olmasına dikkat etmenizi, araçta restorasyon işlemi yapılacak ise restorasyon giderlerini de maliyetlerinize eklemeyi unutmamanızı öneririz.

Hemen şimdi siz de binlerce klasik araç ilanlarını inceleyin veya dilerseniz klasik aracınızın ilanını ücretsiz yayınlayın.