Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz
VasıtaArazi, SUV & Pick-up kategorisinde 8 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YılKilometre Fiyat İlan Tarihi Adres

Arazi, SUV & Pick-up 

Kriterlerinize en uygun ve tam da aradığınız gibi binlerce arazi aracı ilanı sizler için mezad.net’te bekliyor! Prestij ve güçlü görünümleriyle SUV, pick-up ve birçok çeşit arazi araçları için yüzlerce marka ve modelden, çeşitli donanım seviyelerine birçok ilanı hemen şimdi inceleyerek hayallerinizdeki arazi aracına kavuşun. Dilerseniz sıfır, dilerseniz ikinci el ilanları filtreleyerek yapacağınız aramada; model yılı, kilometre, vites türü, yakıt türü, renk, krediye uygunluk, takas, fiyat aralığı ve birçok farklı özelliği de filtreleyerek arama kriterlerinize en uygun ilanlara bir tık ile hızlıca erişebilirsiniz. Mezad.net’in gelişmiş sayfa tasarımıyla sadece sahibinden ya da sadece galeriden ilanları tek bir dokunuş ile görüntüleyebilirsiniz. Binlerce ilanı fotoğraflar aracılığıyla ve açıklamalar, özellikler kısmını inceleyerek arazi aracı hakkında ayrıntılı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Satıcı ile iletişime geçerek varsa sorularınızı sorabilir veya daha ayrıntılı bilgiler talep edebilirsiniz. 

Arazi araçları ilanlarını incelerken aşağıda belirttiğimiz maddelere dikkat etmenizi öneriririz:

  • Beş kapı veya üç kapı seçenekleri. Aile üyelerinizin sayısına göre kapı sayısı seçeneğini tekrar gözden geçirmek isteyebilirisiniz.
  • Bu güçlü araçlar daha küçük olan otomobillere göre genellikle daha fazla yakıt tüketirler. Benzin ve dizel yakıt seçeneklerini kilometre / litrede harcanan yakıta göre kıyaslayın.
  • Bu araçlarda motorlu taşıtlar vergisinin biraz daha yüksek olduğunu hatırlatmakta fayda var.
  • Aracın birincil kullanım amacınıza göre donanımsal özelliklerini dikkatle inceleyin. Eğer ek donanımsal özellik ekletmeniz gerekecekse maliyet hesabına bu kalemi de eklemeyi unutmayın.

Hemen şimdi siz de binlerce arazi aracı ilanını inceleyin veya dilerseniz arazi aracı ilanınızı ücretsiz yayınlayın.