Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz
VasıtaOtomobil kategorisinde 62 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YılKm Fiyat İlan Tarihi Adres

Otomobil

Kriterlerinize en uygun ve tam da aradığınız gibi binlerce otomobil ilanı sizler için mezad.net’te bekliyor! Ulaşımın olmazsa olmazı otomobiller için yüzlerce marka ve modelden, çeşitli donanım seviyelerine birçok ilanı hemen şimdi inceleyerek hayallerinizdeki otomobile kavuşun. Dilerseniz sıfır, dilerseniz ikinci el ilanları filtreleyerek yapacağınız aramada; model yılı, kilometre, vites türü, yakıt türü, renk, krediye uygunluk, takas, fiyat aralığı ve birçok farklı özelliği de filtreleyerek arama kriterlerinize en uygun ilanlara bir tık ile hızlıca erişebilirsiniz. Mezad.net’in gelişmiş sayfa tasarımıyla sadece sahibinden ya da sadece galeriden ilanları tek bir dokunuş ile görüntüleyebilirsiniz. Binlerce ilanı fotoğraflar aracılığıyla ve açıklamalar, özellikler kısmını inceleyerek otomobil hakkında ayrıntılı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Satıcı ile iletişime geçerek varsa sorularınızı sorabilir veya daha ayrıntılı bilgiler talep edebilirsiniz. 

Otomobil ilanlarını incelerken aşağıda belirttiğimiz maddelere dikkat etmenizi öneriririz:

  • Aracın birincil kullanım amacını kafanızda netleştirin. Örneğin arabanızı genellikle ailenizle kullanıyorsanız orta veya büyük boyutlarda, bagajı küçük olmayan araba modelleri tercih etmek isteyebilirsiniz. Veya tam tersi aracınızı büyük bir şehirde hergün işe gidip gelmek için kullanacaksınız, dar alanlara sığabilen, şehir içi az yakan, hatchback bir model tercih etmek isteyebilirsiniz.
  • Özellikle de ikinci el bir otomobil bakıyorsanız, aracı benzer özellikteki modeller ile kıyaslamakta ve piyasa değerini araştırmakta fayda vardır. 
  • Fotoğraflar her ne kadar otomobil hakkında bir görüş edinmenize yardımcı olsa da satın almadan önce mutlaka aracı kendi gözlerinizle görün, inceleyin ve mümkünse uzmanlara inceletin.
  • Satıcıya birkaç temel soru yönelterek otomobil hakkında daha iyi bilgi sahibi olmanızda fayda var. Örneğin: “Otomobilin motoru ne durumda?”, “Son bakım tarihi nedir? Hangi parçalara bakım yapıldı?”, “Hasarı var mı?”

Hemen şimdi siz de binlerce otomobil ilanını inceleyin veya dilerseniz otomobil ilanınızı ücretsiz yayınlayın.