Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz
EmlakTuristik Tesis kategorisinde 27 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Yatak Sayısı Fiyat İlan Tarihi Adres

Turistik Tesis

Kriterlerinize en uygun ve tam da aradığınız gibi binlerce turistik tesis ilanları sizler için mezad.net’te bekliyor! Butik otel, motel, apart, mocamp (kamp yeri), otel, pansiyon, tatil köyü, kaplıca tesisi ve çok daha fazla çeşit turistik tesis ilanlarını hemen şimdi incelemeye başlayın. Aradığınız lokasyon, metrekare, krediye uygunluk, takas, fiyat aralığı ve birçok farklı özelliği filtreleyerek arama kriterlerinize en uygun ilanlara bir tık ile hızlıca erişebilirsiniz. Binlerce ilanı fotoğraflar aracılığıyla ve açıklamalar, özellikler kısmını inceleyerek turistik tesis hakkında ayrıntılı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Satıcı ile iletişime geçerek varsa sorularınızı sorabilir veya daha ayrıntılı bilgiler talep edebilirsiniz. 

Fotoğraflar her ne kadar ilan hakkında bir görüş edinmenize yardımcı olsa da turistik bir tesis satın almayı veya kiralamayıdüşünüyorsanız mutlaka tesisi yerinde görüp incelemenizde fayda var. Turistik tesisin en dikkat edilmesi gereken noktası tabi ki lokasyonudur. İncelediğiniz lokasyonun beklentilerinizi karşılayacağından emin olun. Kiralık veya satılık bir tesis için mutlaka önceki kiracıdan veya sahibinden tesisle ilgili bilgi almanızı öneririz. Böylece turistik tesisin artı ve eksilerini karşılaştırarak daha kolay analiz edebilirsiniz. 

Mezad.net aracılığıyla hemen şimdi siz de binlerce turistik tesis ilanını inceleyebilir veya dilerseniz turistik tesis ilanınızı ücretsiz yayınlayabilirsiniz.