Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz
EmlakBina kategorisinde 33 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Kat Sayısı Fiyat İlan Tarihi Adres

Bina

Kriterlerinize en uygun ve tam da aradığınız gibi binlerce bina ilanı sizler için mezad.net’te bekliyor! Yüz binlerce ilanı fotoğraflar aracılığıyla enerji harcamadan, oturduğunuz yerden inceleyebilir böylece vaktinizden kazanabilirsiniz. Aradığınız lokasyon, metrekare, krediye uygunluk, takas, fiyat aralığı ve birçok farklı özelliği filtreleyerek arama kriterlerinize en uygun ilanlara bir tık ile hızlıca erişebilirsiniz. Satılık, kiralık gibi seçenekler de sunan mezad.net’te bina ilanlarına ait ayrıntılı açıklamalara, teknik özelliklere, iç ve dış özelliklere, ulaşım imkanları gibi bilgilere rahatça ulaşabilirsiniz. Satıcı ile iletişime geçerek varsa sorularınızı sorabilir veya daha ayrıntılı bilgiler talep edebilirsiniz.

Bina ilanlarını incelerken lokasyon, ulaşım olanakları, bölgeye yakın alışveriş market olanakları, sağlık hizmetlerine yakınlık, inşaat kalitesi (ısı yalıtımı, ses yalıtımı, deprem güvencesi vb.), tadilat gereksinimleri, sosyal alanlara yakınlık gibi konulara dikkat etmenizi öneririz. 

Satıcılar için de ücretsiz ilan verme imkanı sunan mezad.net ile bina ilanınızı yayınlayarak satabilir ya da kiraya verebilirsiniz. 

Mezad.net aracılığıyla hemen şimdi siz de binlerce bina ilanını inceleyin veya dilerseniz bina ilanınızı ücretsiz yayınlayın.