Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz
EmlakArsa kategorisinde 347 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Arsa

Kriterlerinize en uygun ve tam da aradığınız gibi binlerce arsa ilanları sizler için mezad.net’te bekliyor! Konut imarlı arsa, ticari imarlı arsa, turizm imarlı arsa, sit alanı, muhtelif arsa, depo izinli arsa, sanayi imarlı arsa, bahçe, tarla ve çok daha fazla çeşit arsa ilanlarını hemen şimdi incelemeye başlayın. Aradığınız lokasyon, metrekare, krediye uygunluk, takas, fiyat aralığı ve birçok farklı özelliği filtreleyerek arama kriterlerinize en uygun ilanlara bir tık ile hızlıca erişebilirsiniz. Binlerce ilanı fotoğraflar aracılığıyla ve açıklamalar, özellikler kısmını inceleyerek arsa hakkında ayrıntılı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Satıcı ile iletişime geçerek varsa sorularınızı sorabilir veya daha ayrıntılı bilgiler talep edebilirsiniz.

Eğer arsa satın almayı veya kiralamayı düşünüyorsanız aşağıda belirttiğimiz maddeleri mutlaka incelemenizi öneririz:

  •  Arsanın imar durumu hakkında mutlaka bilgi alın.
  • İlandaki metrekare bilgisi ile tapudaki metrekare bilgisini karşılaştırmanızda fayda vardır.
  •  Arsanın üzerinde ruhsatsız bir yapı olup olmadığını mutlaka kontrol edin. 
  • Yatırım amaçlı arsa satın almayı düşünüyorsanız en dikkat edilmesi gereken nokta arsanın lokasyonudur. Arsa çevresindeki nüfus artışı, yapılan başka yatırımlar, üretim ve ticaret arsanızın değer kazanmasında önemli rol oynar.
  •  Eğimi az olan veya eğimsiz, yola cephesi olan ve anayola yakın, yüksek gerilim hatlarından uzak arsaları tercih etmenizde fayda var.

Mezad.net aracılığıyla hemen şimdi siz de binlerce arsa ilanını inceleyebilir veya dilerseniz arsa ilanınızı ücretsiz yayınlayabilirsiniz.  

Acil satılık arsa.