Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz
Emlakİşyeri kategorisinde 141 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

İşyeri

 

Kriterlerinize en uygun ve tam da aradığınız gibi binlerce iş yerleri ilanları sizler için mezad.net’te bekliyor! Müstakil işyeri, büro, fabrika, atölye, işhanı, dükkan, mağaza, plaza katı, restaurant, ofis, depo, işhanı katı, plaza ve çok daha fazla çeşit işyeri ilanlarını hemen şimdi incelemeye başlayın. Aradığınız lokasyon, metrekare, krediye uygunluk, takas, fiyat aralığı ve birçok farklı özelliği filtreleyerek arama kriterlerinize en uygun ilanlara bir tık ile hızlıca erişebilirsiniz. Binlerce ilanı fotoğraflar aracılığıyla ve açıklamalar, özellikler kısmını inceleyerek işyeri hakkında ayrıntılı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Satıcı ile iletişime geçerek varsa sorularınızı sorabilir veya daha ayrıntılı bilgiler talep edebilirsiniz.

 

Belirtmek gerek ki özellikle de yatırım amaçlı düşünüyorsanız ticari gayrimenkul yatırımları çok daha az risk taşır. Yatırım amaçlı satın alacağınız bir işyeri, örneğin bir konuta göre çok daha hızlı bir şekilde değer kazanacak ve prim yapacaktır.

 

İşyeri ilanlarını incelerken baktığınız ilanın işinizin gerektirdiği imkanlara sahip olduğundan emin olun, işyerinin konumunun kısıtlamalarını göz önünde bulundurun. Sirkülasyonun fazla olabileceği bir işyeri (kafe, bakkal, yemek yeri vb.) açmayı düşünüyorsanız, işyerinizin yakınındakilere (örneğin üst kattaki bina sakinleri) öncesinden bir bilgilendirme yaparak anlaşmakta fayda vardır.

 

Hemen şimdi siz de binlerce işyeri ilanını inceleyin veya dilerseniz işyeri ilanınızı ücretsiz yayınlayın