Mezad Türkiye'nin Ücretsiz İlan Sitesi
Hoşgeldiniz
EmlakKonut kategorisinde 4915 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Oda Fiyat İlan Tarihi Adres

Konut

Kriterlerinize en uygun ve tam da aradığınız gibi binlerce konut ilanı sizler için mezad.net’te bekliyor! Apartman dairesi, villa, ev, müstakil konut, prefabrik, residence ve çok daha fazla çeşit konut ilanlarını hemen incelemeye başlayın. Aradığınız yerleşim bölgesi, oda sayısı, metrekare, krediye uygunluk, takas, fiyat aralığı ve birçok farklı özelliği filtreleyerek arama kriterlerinize en uygun ilanlara bir tık ile hızlıca erişebilirsiniz.

Binlerce ilanı fotoğraflar aracılığıyla ve açıklamalar, özellikler kısmını inceleyerek konut hakkında ayrıntılı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Satıcı ile iletişime geçerek varsa sorularınızı sorabilir veya daha ayrıntılı bilgiler talep edebilirsiniz. 

Konut ilanlarını incelerken lokasyon, ulaşım olanakları, konutun kullanım alanının sizin için yeterliliği, bölgeye yakın alışveriş market olanakları, sağlık hizmetlerine yakınlık, inşaat kalitesi (ısı yalıtımı, ses yalıtımı, deprem güvencesi vb.), tadilat gereksinimleri, sosyal alanlara yakınlık, piyasa değerine uygunluk gibi konulara dikkat etmenizi öneririz. 

Ailenizin içini ısıtacak bir yuva arıyorsanız veya yatırım amaçlı bir konut arayışındaysanız mezat.net’teki yüzlerce ilanı inceleyebilir ve içlerinden size en uygununu seçerek hemen satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Veya satıcıysanız hemen ücretsiz ilan vererek insanların hayallerindeki konutu bulmalarına yardımcı olabilirsiniz.