Hoş Geldiniz
Emlak kategorisinde 35 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Emlak

Konut, işyeri, arsa, bina, devremülk, turistik tesis ve çok daha fazla çeşit emlak ilanları ile aradığınız yerleşim bölgesine ait tüm ilanlar mezad.net’te. Satıcı ve alıcıları buluşturan bu platform sizlere aradığınız her emlak çeşidini inceleyerek satıcı ile kolayca iletişim kurabilme imkanını sunuyor. Yüz binlerce ilanı fotoğraflar aracılığıyla enerji harcamadan, oturduğunuz yerden inceleyebilir böylece vaktinizden kazanabilirsiniz. Satılık, kiralık, günlük kiralık gibi seçenekler de sunan mezad.net’te emlak ilanlarına ait ayrıntılı açıklamalara, teknik özelliklere, iç ve dış özelliklere, ulaşım imkanları gibi bilgilere rahatça ulaşabilirsiniz. Satıcı ile iletişime geçerek varsa sorularınızı sorabilir veya daha ayrıntılı bilgiler talep edebilirsiniz. 

Satıcılar için de ücretsiz ilan verme imkanı sunan mezad.net ile istediğiniz türden emlak ilanınızı yayınlayarak satabilir, kiraya veya dilerseniz günlük kiraya verebilirsiniz. 

Mezad.net iki yönlü birçok imkan sağlayarak ve yüksek alternatif çeşitleri sunarak pürüzsüz bir emlak deneyimi sunmayı hedefliyor. 

Hemen şimdi siz de binlerce emlak ilanını inceleyebilir veya dilerseniz emlak ilanı yayınlayabilirsiniz.